Yetişkinler İçin Lego Setleri

İşte bu yıl piyasaya sürülen en iyi yeni yetişkin Lego setlerinden bazılarının sizler için listeledik.

İşte bu yıl piyasaya sürülen en iyi yeni yetişkin Lego setlerinden bazılarının sizler için listeledik.

LEGO Susam Sokağı

Hevesli bir LEGO üreticisi ve tecrübeli Susam Sokağı hayranı tarafından hayal edilen LEGO'nun ilk Susam Sokağı ürünü neredeyse geldi. LEGO Ideas 1,367 parçalı 123 Susam Sokağı seti, LEGO hayranlarının kendileri tarafından hayal edilen ve oylanan yaratıcı harikaları tasarlayan ve üreten LEGO Ideas koleksiyonunun en yeni ürünüdür. Ünlü New York City mahallesinden gelen otantik ayrıntılarla, Ernie, Bert ve Big Bird hayranlarının mutlaka sahip olması gereken bir yer. Bert ve Ernie’nin dairesinden Big Bird’ün yuvasına kadar her şeyi içeren, Susam Sokağı’nın en unutulmaz anlarından bazılarını yeniden yaşayın.

LEGO James Bond Aston Martin DB5

Bond’un ikonik cihazlarla dolu Aston Martin DB5, sinemanın en ikonik arabalarından birini masanızın üstüne getirdi. Dönen bir plaka, yükseltilebilir kurşun geçirmez kalkan, açılır ön makineli tüfekler ve lastiği kesen tırpanlarla, bu benzersiz Bond büyüsünü yakalamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip. Ayrıca iyi önlem almak için kaputun altında bir ejektör koltuğu ve altı silindirli bir motor var.

LEGO Friends Central Perk

Bu set Friends hayranları için daha mükemmel olabilir mi? Altı karakterin tamamıyla tamamlanan bu bloklu yeniden yaratılan Central Perk, dekoratif yeşil sütunlardan ve ikonik kanepeden minyatür bir çörek ekranına, tabelalara ve duvar askılarına kadar nostaljik ayrıntılarla doludur. Daha otantik bir TV için stüdyo ışıklarından bahsetmeye bile gerek yok.

LEGO Jurassic Park: T-Rex Rampage

Hem film hayranları hem de dinozor sevenler için mükemmel bir set olan bu Jurassic Park seti, mahkum tema parkının efsanevi ön kapılarının yanı sıra, çeneleriyle tamamlanmış, korkunç, olası bir T-Rex'e sahiptir. Kapı yapısının arkası, altı mikrofigür ve sevimli bir bebek dinozorla tamamlanan bir tuvalet, kontrol odası, yemek odası ve bir sığınak dahil olmak üzere filmden çeşitli farklı sahneleri barındırıyor.

LEGO Technic Land Rover Defender

Bu, Land Rover'ın efsanevi dört tekerlekli aracının yalnızca bir LEGO yeniden yaratımından daha fazlasıdır - karmaşık, çok etkileyici, hareketli altı silindirli bir motor içeren LEGO Technic mühendislik kiti, LEGO'nun bugüne kadarki en karmaşık şanzımanı ve bağımsız süspansiyonu vardır.