2 Yaşındaki Kızlar İçin Hediye Fikirleri

2 yaşındaki kızlar için en iyi oyuncakların bu listesi, küçük bir kızın seveceği, yaşına uygun bir hediye arayan herkes için harika bir hediye olacaktır.

Küçük kızınız bir bebekten yürümeye başlayan çocuğa geçerken, hediye fikirleri için yeni kapılar açar. Rol yapma oyunundan akıllı oyuncaklara kadar her şey bir yürümeye başlayan çocuğu heyecanlandıracak! Burada, 2 yaşındaki kızınız için en yüksek puan alan hediyelerden bazılarını seçtik. 2 yaşındaki kızlar için en iyi oyuncakların bu listesi, küçük bir kızın seveceği, yaşına uygun bir hediye arayan herkes için harika bir hediye olacaktır.

Step2 Fun Mutfak

Yeni yürümeye başlayan çocuklar, ebeveynlerini izleyerek, konuşma, yürüyüş ve günlük işlerden her şeyi öğrenirler. Step2 Fun with Friends Kitchen ile küçük kızınız kendi mutfağının yıldızı olacak.

35'ten fazla mutfak parçası dahil, yürümeye başlayan çocuğunuz aile veya arkadaşlar için yemek hazırlarken saatlerce eğlenecek. Tencere, soba üstü brülörlere yerleştirildiğinde kızartma ve kaynatma sesleri çıkararak onların hayal ürünü oyunlarını geliştirir. Mutfakta hazır kahve makinesi, mikrodalga fırın, buzdolabı, fırın, lavabo, set üstü ocak ve hatta evcil hayvanlar için yemek tabakları vardır.

LeapFrog Scoop & Learn Dondurma Arabası

Gerçekçi dondurma külahları için 4 farklı dondurma kepçesi ve üst üste istiflenecek 3 farklı malzeme içerir. Çocuğunuz, farklı bir dondurma tarifi içeren altı hayvan kartının her biri ile sipariş verebilir. Çocuğunuza sayılar, tatlar, renkler, vb. tanıtmak için bir düğmeye basarak eğitici cümleler ve şarkılar çalar. Bu gerçekten bir araba! Çocuklar tatlı servis etmek için dondurma arabasıyla odanın veya evin farklı noktalarına dolaşmanın tadını çıkarabilir!

Mega Bloks Büyük Bina Çantası

Küçük çocuğunuz büyüdükçe, kendi kreasyonlarını istiflemek ve inşa etmek için oyuncaklarını kullanmayı severler. MegaBlock'lar hem erkekler hem de kızlar için harika seçeneklerdir çünkü kendi binalarını ve hayali oyuncaklarını yapabilirler. MegaBlocks büyük bina çantası 80 parça çanta, küçük ellerin tutması kolay olan bir dizi büyük yapı taşıdır.

Polipropilen plastik bloklar çeşitli yumuşak ve neon renklerde gelir ve BPA içermez ve PVC içermez. Küçük kızınız blokları ağzına koyarsa, tamamen güvenlidirler. MegaBlock'lar üzerine basmamak için yeterince büyüktür ve pembe çantada kolayca saklanırlar.