3 Yaşındaki Çocuklar İçin En İyi Kutu Oyunları

3 yaşındaki çocuğunuz için en iyi kutu oyununu bulmanıza yardımcı olmak için ebeveynlerin önerdiği diğer seçenekleri derledik.

Çoğu çocuk, 3 yaşında bir kutu oyunu oynamanın kurallarına uyma ve sırayla oynama becerilerini öğrenmeye başlayabilir. Ayrıca birlikte oynarken sayma veya eşleştirme gibi bazı akademik becerilere de gizlice girebilirsiniz. 3 yaşındaki çocuğunuz için en iyi kutu oyununu bulmanıza yardımcı olmak için ebeveynlerin önerdiği diğer seçenekleri derledik.

Hasbro Gaming Candy Land Kingdom Of Sweet Adventures

Hasbro Gaming Candy Land Kingdom Of Sweet Adventures küçük çocuklar için çok klasik bir oyundur, muhtemelen çocukluğunuzdan çok hoş anılarınız vardır. Dört oyuncuya kadar, ilk önce kaleye ulaşmaya çalışmak için taşlarını büyülü bir tatlı diyarında hareket ettirin.

Bu harika bir ilk kutu oyunudur çünkü okuma gerekmez. Kartlar bir renk veya karakter gösterir ve oyuncular taşlarını o renkteki bir sonraki boşluğa taşır. Karakter boşlukları yol boyunca yer alır, bu nedenle size büyük bir destek sağlayabilir veya sizi başlangıca geri gönderebilirler.

Wonder Forge Disney Classic Karakterleri Eşleştirme Oyunu

Çocuklarınız Wonder Forge Disney Classic Characters Matching Game'de en sevdikleri karakterlerden bazılarını görmeyi çok sevecekler.

Bu, bir veya daha fazla oyuncunun büyük bir gruptan iki eşleşen kartı çevirmeye çalıştığı klasik bir hafıza eşleştirme oyunudur. Bu oyun çocuğunuzun eşleştirme ve hafıza becerilerini güçlendirmesine yardımcı olacaktır. Bu versiyonda 72 kart vardır. Bu kadar çok kartla gelse de, oynamak için 72 kartın hepsini kullanmak zorunda değilsiniz.

Hasbro Elefun ve Arkadaşları Oyunu

Bir oyuna oturmak henüz çocuğunuzun eğlence fikri değilse, Hasbro Elefun ve Friends Elefun oyununu deneyebilirsiniz. Oyuncular filin hortumundan fırlayan kelebekleri yakalamaya çalışmak için ağ kullanırlar. En çok kelebeği olan kişi kazanır. Üç fileye sahip olduğu için en fazla üç oyuncu için bir oyundur. Eğlenceyi başlatmak için C pillere ihtiyacınız olacak.

ThinkFun Heads Talk Tails Walk Okul Öncesi Oyun

The ThinkFun Heads Talk Tails Walk 3 Yaş ve Üzeri çocuklar için uygundur. Hareketi birleştiren ve ailenizi kesinlikle güldüren eğlenceli bir oyundur. İki ila beş oyuncu, hayvan vücut kartlarını doğru hayvan başı kartıyla eşleştirmeye çalışır. Kartlar eşleşmediğinde, tüm oyuncular, hayvan kafasının sesini çıkarırken hayvan vücudunun gösterdiği gibi çemberin etrafında yürümek zorundadır. Örneğin maymun sesleri çıkarırken at gibi yürümek zorunda kalabilirsiniz.