4 Yaşındaki Çocuklar İçin En İyi Lego Setleri

Bu yıl piyasaya sürülen en iyi yeni çocuk Lego setlerinden bazılarını listeledik. İşte 4 yaşındaki çocuğunuz için LEGO oyuncak setleri;

Bu yıl piyasaya sürülen en iyi yeni çocuk LEGO setlerinden bazılarını listeledik. İşte 4 yaşındaki çocuğunuz için LEGO oyuncak setleri;

LEGO Classic Orta Boy Yaratıcı Yapım Kutusu

LEGO Classic Orta Boy Yaratıcı Yapım Kutusu 10696 (484 Parça), koleksiyonunuza başlamak için harika bir yerdir. 500'e yakın LEGO tuğla ve çeşitli renk ve boyutlarda parçalardan oluşan bir oyun kutusudur. Bu parçalarla yapabileceğiniz küçük modeller için birkaç talimat olsa da, bu set daha çok çocuğunuzun yaratıcı olmasına ve istediği şeyi yapmasına izin vermekle ilgili. Bu özellikle erken yaşlarda önemlidir.

LEGO yönergelerini takip etmek 4 yaşındaki çocuğunuz için zor olabilir. LEGO talimatları tamamen görseldir. Aşina değilseniz, çevrimiçi LEGO talimatları örneklerini bulabilirsiniz. Okumak için herhangi bir şey yok; sadece resimleri takip et. Ama detaylara dikkat ediyor. Bu yüzden, sadece inşa etmek için bir sürü Legoya sahip olmak harika bir başlangıç.

LEGO Frozen II Anna’nın Kano Gezisi

LEGO Frozen II Anna’nın Kano Gezisi 41165 (108 Parça), 4 yaşındaki Frozen hayranınız için harika olacak. Bu set 108 parça ve bunları Anna ve Olaf'ın geçip oynayabileceği bir kanoya ve manzaraya dönüştürmeye yönelik görsel talimatlarla birlikte geliyor. Evinde bir kaydırak, tahterevalli ve bir tavşan var. 4+ yaş için olan bu setler oluşturmaya güzel bir giriş niteliğindedir. Eskiden üretilen LEGO Junior serisinin yerini aldılar. Birçok standart setten daha büyük parçalar bir araya getirilebilir, ancak bunlar diğer LEGO 'larla tamamen uyumludur.

LEGO City Sky Police Jet Devriyesi

LEGO City Sky Police Jet Patrol 60206 (54 Parça), polisi ve uçakları seven okul öncesi çocuklar için iyi bir seçim olacaktır. Yalnızca 54 parça ile çocuğunuz havalı bir polis uçağı ve polisin koruması için bir kasa yapabilir. Polis ve hırsız minifigürleri, yapı tamamlandıktan sonra çocuğunuz için çok eğlenceli olacak.

LEGO City Büyük Araçlar Çöp Kamyonu

Çocuğunuz kamyonları seviyorsa bir sonraki harika seçenek: LEGO City Büyük Araçlar Çöp Kamyonu 60220 (90 Parça). LEGO 4+ serisindeki büyük temel parçalarla, 4 yaşındaki çocuğunuz bunu oldukça hızlı bir şekilde bir araya getirebilir. Bir kez inşa edildiğinde, büyük çöp kutusu yükünü boşaltmak için çöp kamyonuna takılabilir. Bu set aynı zamanda, bazı çöpler için yiyecek parçaları ve işçiler için bazı aletler gibi zarif aksesuarlara sahiptir. Bu sette bir erkek ve kadın minifigür görmek çok güzel.