6 Yaşındakiler İçin En İyi LEGO Setleri

Çocuklarınızın en çok sevdiği ve her bütçeyi göz önünde bulunduran karakterleriniz ne olursa olsun, küçüklerinizin şimdi ve büyüdükçe eğlenmesi için en iyi LEGO setini aşağıda listeledik.

Çocuklarınızın en çok sevdiği ve her bütçeyi göz önünde bulunduran karakterleriniz ne olursa olsun, küçüklerinizin şimdi ve büyüdükçe eğlenmesi için en iyi LEGO setleri aşağıda listeledik.

LEGO Classic 1500 Parça Set

Çocuğunuzun LEGO koleksiyonunu başlatmak veya hızla büyütmek için, LEGO Classic 1500 Parça Set harika bir seçenektir. Çocuğunuzun bu sette alacağı şey, her boyutta, şekilde ve renkte 1.500 LEGO parçalarıdır. Normal dikdörtgen parçaların yanı sıra tekerlekler, pencereler ve kapılar gibi özel parçalar da vardır. Ayrıca, inatçı tuğlaları parçalamak için çok kullanışlı olan bir tuğla ayırma aletiyle birlikte gelir.

Kutuda gösterilen birkaç öğe için talimatlar vardır, ancak bazılarını online olarak almanız gerekir. Bunun bu tür bir set için büyük bir sorun olduğunu sanmıyoruz, çünkü çocuğunuzun bu setle hayal edebileceklerini inşa etmesine izin vermenin daha iyi olacağını düşünüyoruz.

LEGO Creator 3'ü 1 Arada Pervaneli Uçak

Sırada üç farklı şekilde yeniden inşa edebileceğiniz bir seçenek var. LEGO Creator 3'ü 1 Arada Pervaneli Uçak 31099 (128 Parça). 3'ü 1 arada set olmak, kitteki tuğlalardan üç farklı şey yapabileceğiniz anlamına gelir. Ama başka bir model oluşturmak için bir modeli ayırmanız gerekir. Üçünü de aynı anda yapamazsınız.

Ana yapı basit bir pervaneli uçaktır. Pervane döner ve kanat uçları gerçek bir uçağı simüle etmek için ayarlanır. Bu uçağı parçalara ayırdıktan sonra, çocuğunuz iniş pisti olan bir helikopter yapabilir. Son olarak, üçüncü seçenek, sette yalnızca 128 parça olduğu düşünüldüğünde oldukça ayrıntılı olan bir jet uçağıdır.

LEGO Frozen II Elsa’nın Mücevher Kutusu Tasarımı

LEGO Frozen II Elsa'nın Mücevher Kutusu Creation 41168 (300 parça), saklamak ve kullanmak için bir eşya yapmak isteyen çocuklar için iyi bir seçimdir. Bitmiş mücevher kutusu 22 cm yüksekliğinde ve 10 cm genişliğindedir. Aynası, çekmecesi ve hatta kilidi var. Ayrıca iki LEGO halkası ile birlikte gelir. Çocuğunuzun döndürebileceği pikaplarda Elsa ve Nokk figürleri vardır. Ayrıca oyun için kutudan çıkabilirler.

LEGO Friends Yunus Kurtarma Görevi

LEGO Friends Dolphins Rescue Mission 41378 (363 parça), okyanus ve hayvan severler için iyi bir set olacak. Çocuğunuz 12 cm uzunluğunda bir denizaltı ve oldukça havalı görünen kısmi bir gemi enkazı yapacak. Gemi enkazındaki direk, bir yunusu tuzağa düşürmek için hareket eder, böylece dahil olan kaşifler onu denizaltıdaki bir kancayla kurtarabilir. İki kadın minifigür ve iki yunus figürü vardır. Ayrıca iki hazine sandığı, daha küçük bir kişisel deniz taşıtı ve mercan ve balık gibi diğer okyanus aksesuarları var. Dikkate değer bir aksesuar, parça ıslandığında ortaya çıkan bir hazine haritasıdır.