Çocuklar İçin En İyi Barbie Oyuncakları

Mükemmel bebek veya oyun seti aramanızı daraltmanıza yardımcı olmak için, çocuklar için en iyi Barbie oyuncaklarının bir listesini hazırladık.

Barbie oyuncakları yıllardır etrafta. Barbie, zamana meydan okuyan klasik bir oyuncak bebek. Günümüzde çevrimiçi olarak çok çeşitli bebek ve oyun setleri bulunmaktadır. Setler daha sofistike hale geldi ve daha iyi yapıldı, böylece genç çocuğunuzun Barbie hayallerinin tümü mümkün oldu. Her yaştan çocuk Barbie dünyasını kurabilir ve bu fantastik oyuncaklardan bolca keyif alabilir. Mükemmel bebek veya oyun seti aramanızı daraltmanıza yardımcı olmak için, çocuklar için en iyi Barbie oyuncaklarının bir listesini hazırladık.

Barbie’nin Hayal Evi

Küçük çocuğunuz Barbie'yi seviyorsa, bu bebekleri için en büyük hediyedir. Rüya evi, onu duyan herkese kıskançlıkla oyun alanına ilham verir ve nedenini anlamak kolaydır.

Dreamhouse'un kendine ait havuzu, kaydırağı ve asansörü vardır. Üç kata yayılır ve altı odası ve bir sundurma / garaj alanı vardır. Çarpıcı ve klasik Barbie pembesiyle kaplı Dreamhouse, Barbie'nin tüm hayranları için ikonik Barbie mega setidir.

Barbie Gökkuşağı Deniz Kızı Bebek

Küçük kızınızı etkilemek istiyorsanız, bunu yapmak için mükemmel Barbie oyuncağı. Bu güzel Deniz Kızı bebeği yüzmeye götürün ve gökkuşağı ışıklarıyla kuyruğunun ışıltısını görün. Işık gösterisi, bebek suya yerleştirildiğinde başlar. Sihirli ışık gösterisinin su olmadan keyfini çıkarmak için bebeğin kolyesindeki düğmeye basın. Pembe çizgili saç, gökkuşağı yüzgeci ve prenses taç bu Barbie bebeği büyülü kılıyor. Bu, çocukların çok seveceği mükemmel bir oyuncak.

Barbie Tavuk Çiftçi Bebek Seti

Bu set, tüm gençlerin seveceğini bildiğimiz Barbie Kariyer koleksiyonunun bir parçası. Çiftçi oyun seti, özel olarak tasarlanmış bir kümes, yumurtalar, tavuklar ve bir sepet ile birlikte gelir. Tavuklar farklı renktedir ve hayvan severlerin kalbini çalacaklardır. Çocuklarınız bir sepet içinde yumurta toplama, yumurta tepsisi ve çok daha fazlasını oynayabilir.

Barbie Glam Havuzu

Mevcut en iyi Barbie oyunlarından biri olan bu Barbie Glam Havuz Oyun Seti, çocuklarınızın Barbie koleksiyonuna harika bir katkı olabilir. Basit görünmekle birlikte, küçük çocuğunuza kesinlikle eğlence ve zevk getirebilir. Set, bol miktarda canlı oyun fırsatı sunuyor. Yarı saydam havuzu suyla doldurabilir ve Barbie Bebeklerinizin kullanması için pembe kaydırağı kurabilirsiniz. Barbie bebeklerinin ayrı satıldığını unutmayın.

Barbie Pizza Şefi

Çocuklarınızın bu Barbie pizza şefi bebek setiyle bir pasta yapmasına izin verin. Bu sette bir Barbie bebek, bir fırın ve pizza pişirmek ve servis etmek için tüm malzemeler bulunur.

Hamuru pizza presine yerleştirip sosu hazırlayarak bir pizza hazırlayın. Bir sonraki istasyona taşıyın ve peyniri pizzanın üzerine serpmek için çevirme kolunu çevirin. Pizzayı fırına koyun. Spatulayı dilimler halinde servis etmek veya pizzanın tamamını bir kutuya göndermek için kullanın. Yapabileceğin çok şey var. Küçük çocuğunuz pizzayı seviyorsa, kesinlikle Barbie Pizza Chef'in tadını çıkaracaktır.