Çocuklar İçin En İyi Böcek Oyuncakları

Çocuğunuz böcekleri seviyorsa, bu tutkuyu teşvik edin! Bu listede bulabildiğimiz en iyi böcek oyuncaklarını derledik.

Çocuklar böcekleri ve dolayısıyla böcek oyuncakları sever. Tuhaf evrensel çocuk şeylerinden biri gibi görünüyor. Çoğu yetişkin, böceklerin biraz ürkütücü olduğu konusunda hemfikir olsa da, çocuklar ürpertici sürünmelerden etkilenir. Hatta bazılarının onları yemeye çalışma alışkanlığı bile var, ama bu başlı başına tamamen farklı bir makale.

Bu neden tam olarak? Bazı böcekbilimciler, böceklerin çocuklar için doğanın erişilebilir bir parçası olmasından kaynaklandığını düşünüyor. Kuşlar veya fare gibi diğer canlıların aksine böcekleri yakalayabilir ve gözlemleyebilirler. Çocuğunuz böcekleri seviyorsa, bu tutkuyu teşvik edin! Bu listede bulabildiğimiz en iyi böcek oyuncaklarını derledik.

National Geographic Böcek Kiti

National Geographic Böcek Kiti, çocuğunuzun kendi böceklerini çıkarabileceği harika bir eğitim setidir!

Bunlar gerçek böcek örnekleridir. Bunların çok gerçekçi olduklarını düşünebilirsiniz. Hayır, bunlar reçine ile kaplı % 100 gerçek böceklerdir. Tabii ki ölmüşler, bu yüzden bunun sonunda çocuğunuzun bir evcil hayvan böceğine sahip olma umutlarını bastırmanız gerekecek.

Coogam Ahşap Renk Ayırma Arı Kovan Eşleştirme Oyunu

Coogam arıları kovana eşleştirme oyunu, bu ince becerilerini ortaya çıkarmanın ve geliştirmenin eğlenceli bir yoludur! Tahta, renkli peteklere sahip küçük bir ahşap kutudur. Amaç, çocuğunuzun arıları ürünle birlikte verilen plastik cımbızları kullanarak vücudundan veya kanatlarından almasıdır.

SmartLab Böcek Bahçesi

SmartLab Toys Bug Playground, klasik böcek kafesine yeni bir dokunuş! Bu ilginç oyuncak, bir karınca çiftliği ile böcek yakalama setinin bir karışımıdır. Yine de, karıncalar yerine bu böcek oyun alanı her tür için açıktır! Dahil edilen böcek yakalama aracını kullanarak, çocuğunuz arka bahçenizi örnekleri için inceleyecektir. Şansın yaver giderse, çeşitli buggy oyun arkadaşları bulacaktır. Yakalandıktan sonra, bu böcekler daha sonra böcek oyun alanına girecektir.

Böcek Oyuncakları için Satın Alma Kriterleri

Bir böcek oyuncağı satın almadan önce, çocuğunuzun ondan ne kazanacağını umduğunuzu düşünün. Çocuğunuzu dışarıya çıkaran, böcekleri yakalayan uygulamalı bir kit mi arıyorsunuz? Belki sadece yağmurlu bir gün için bir eğitim faaliyeti arıyorsunuz.

Her oyuncakta olduğu gibi, çocuğunuzun yaşı bir oyuncağın onlar için ne kadar uygun olduğunu belirler. Önerilen üreticinin yaş aralıkları, bir oyuncak için ne tür becerilerin gerekli olduğu konusunda size en iyi fikri verir.