Çocuklar İçin En İyi Oyuncak Polis Arabaları

Küçük çocuğunuz oyuncak polis arabaları hayal gücünü ve yaratıcılığı teşvik eder. Aşağıda, ışıkları ve sirenleri olan ve olmayan en iyi oyuncak polis arabalarına bir göz atacağız.

Küçük çocuğunuz oyuncak polis arabaları hayal gücünü ve yaratıcılığı teşvik eder. Aşağıda, ışıkları ve sirenleri olan ve olmayan en iyi oyuncak polis arabalarına bir göz atacağız.

Pretex 2 Çizgi Film R / C Polis Arabası ve Yarış Arabası Paketi

2 çizgi film r / c polis arabası ve yarış arabasından oluşan pretex paketi, iki uzaktan kumanda ve iki araçla birlikte gelir. Küçük çocukların arabaya manevra yapmasını kolaylaştıran iki basit düğme kullanarak çalışır. Her birinin kendine özgü bir frekansı olduğu için bu araçlarda parazit sorun değildir. Bu, çocukların kardeşleriyle araba yarışı yapmasını kolaylaştırır. Arabalardan birinin polis arabası olmasıyla, kovalamaya gidebilir veya polis ve hırsız oyunu oynayabilirler.

Chimager 10'u 1 Arada Mini Arabalı Polis Taşıma Kamyonu

Mini arabalı Chimager 10'u 1 arada polis taşıma kamyonu, büyük bir taşıyıcı kamyon ve daha küçük arabalar içerir. Hepsi siyah, beyaz ve mavi renk şemasını takip ediyor ve çok çeşitli araçlar saatlerce eğlence sunuyor.

Küçük arabalar, taşıyıcı kamyonun yan taraflarında saklanır. Ayrıca aracın önünden gelen ve çocuğunuzun araba yarışı yapmaktan keyif alacağı bir rampa bulunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken bir şey, bunlar genel olarak dayanıklı olsa da, bazı araçların daha küçük plastik parçalara sahip olmasıdır. Çocuğunuz onlara karşı sert davranırsa plastik parçalar kırılabilir.

Kidirace RC Uzaktan Kumandalı Polis Arabası

Kidirace RC uzaktan kumandalı polis arabası gerçekçi bir görünüme ve sese sahiptir. Siren, korna, vites değiştirme ve motor sesleri çıkarır ve yanıp sönen ışıklara sahiptir. Bu polis arabası 8-12 yaş arası çocuklar için tavsiye edilir.

Lastik tekerlekler, bunun farklı yüzeyleri kavramasına ve ilerlemesine yardımcı olur. Çocukların oynamayı öğrenmelerini kolaylaştıran basit bir işletim sistemine sahiptir. Araba aynı zamanda dayanıklı olarak tasarlandı, bu yüzden masa ayakları, duvarlar ve daha fazlasına kaçınılmaz çarpmalara dayanacak.

Playmobil Polis Kruvazörü

Playmobil Police Cruiser'ın siyah beyaz renk düzeni ve çalışma lambaları vardır. Ayrıca çıkarılabilir tavan, çıkarılabilir ön ızgara ve daha fazlasını içeren iki figür ve aksesuara sahiptir. Kruvazör, 4-10 yaş arası çocuklar için tavsiye edilir.

Klasik renk ve aksesuarlara sahiptir. Bagajda polis malzemelerini saklamak için bile yer var. Şekillerin her biri dönen bir kafaya sahiptir ve farklı pozisyonlarda bükülebilir. Bu, çocuğunuz kötü adamları avlarken daha yaratıcı bir oyun deneyimi sağlar.