Çocuklar İçin En İyi Oyuncak Traktörler

Çocuğunuzun STEM ve hayal gücü becerilerini teşvik edecek en iyi oyuncak traktörler inceleyeceğiz;

Küçük çocuğunuz ister çiftlikte geçen günleri hayal ediyor, isterse sadece boşa giden şeyleri seviyor olsun, oyuncak bir traktörü seveceklerinden emin olabilirsiniz. Çocuğunuzun STEM ve hayal gücü becerilerini teşvik edecek en iyi oyuncak traktörler inceleyeceğiz;

TOMY John Deere Araç Değer Seti

TOMY John Deere araç seti sadece bir traktör değil, bütün bir traktör seti sunar. Artık çocuklarınız görünmez çiftliklerinin tamamını tek bir düşük maliyetle yönetebilirler. Kutunun içinde yaratıcı oyunlar için mükemmel olan çeşitli traktörler, kamyonlar, atlar ve diğer çiftlik ekipmanlarını bulacaksınız. Çocuklar seti kendi çiftlik düzenlerini oluşturmak için kullanabilirler. Her oyuncak, saatlerce oynamaya hazır, dayanıklı bir döküm ve plastik yapıdır. Düşük bir fiyata üç yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmıştır.

Prextex Bump & Go Bubble Blowing Farm Oyuncak Traktörleri

Çocuklarınız baloncukları seviyorsa, eğlenceli hale getirmek için baloncukları kullanan Prextex Bump & Go Bubble Blowing Farm Tractor'a ihtiyaçları var. Kırmızı ve siyah traktör, baloncukları dökmek için bir nokta içerir ve ardından onu çalıştırır ve bir buhar baloncuklu traktör haline gelmesini izler!

Dantoy Bio-Toy Ön Yükleyici Traktör

Fiyat oldukça yüksek olsa da, Dantoy Bio-Toy Ön Yükleyici Traktör hem çocuklarınız hem de dünya için tamamen yeşil ve güvenli bir oyuncaktır. Aynı zamanda zamana karşı koymaya hazır bir oyuncaktır. Üstelik oyuncak, herkesi etkilemeye hazır tanınmış bir marka tarafından Danimarka'da yapıldı. Yaratıcı oyuncak, bir ön kepçe yükleyici içerir. Kum havuzları, iç mekan oyunları ve oyun odaları için harika bir seçenektir. Ayrıca, toprak rengi pastel renkler çocuğunuzun oyun alanlarında harika görünecek.

Melissa & Doug Çiftlik Traktörü Ahşap Araç Oyun Seti

Aksesuarlarla birlikte yüksek kaliteli bir ahşap traktör istiyorsanız Melissa & Doug Çiftlik Traktörü Ahşap Araç Oyun Seti satın alın. Traktör sadece bir kepçe değil, aynı zamanda bir römork, çiftçi, samanlıklar, çit, inek ve bir domuz içerir. Bu yedi parçalı setle, çocuğunuz alıştırma yapmak ve oynamak için küçük bir çiftlik sahibi olur. Tüm parçalar üzerinde detaylar boyanmış ahşaptan yapılmıştır. Oyuncaklar sağlamdır ve çok uzun süre dayanmaya hazırdır. Bununla birlikte, kepçe plastiktir ve kötüye kullanımdan çıkabilir.