Çocuklar İçin En İyi Oyuncak Uçaklar

Oyuncak uçaklar her şekil, boyut ve renkte gelir ve çocuğunuzu uzun süre meşgul edecek zamansız bir oyuncaktır.

Yürümeye başlayan çocuğunuza açık uçlu oyunlara ve hayal gücünün büyümesine izin veren oyuncakları tanıtmak, zamanla gelişmesine yardımcı olacaktır. Oyuncak uçaklar her şekil, boyut ve renkte gelir ve çocuğunuzu uzun süre meşgul edecek zamansız bir oyuncaktır. En iyi oyuncak uçaklar çocuğunuzla birlikte hayal gücü genişledikçe ve motor becerileri geliştikçe büyüyebilir. Güvenliği ve değeri göz önünde bulundurmak için yürümeye başlayan çocuğunuz için en iyi oyuncak uçakların bir listesini derledik.

Melissa ve Doug Ahşap Uçak Seti

Melissa ve Doug ahşap uçak seti, zamanın testine dayanacağı kesin olan, güzel hazırlanmış bir ahşap settir. Ahşap oyuncaklar süper sağlamdır ve yıllarca süren sert oyunla kırılma olasılığı daha düşüktür. Bu set bir uçak, dört tahta insan ve dört parça bagajla birlikte gelir. Yeni yürümeye başlayan çocuğunuz uçağı insanlarla veya malzemelerle doldurmaktan ve onları yerlerin etrafında yakınlaştırmaktan keyif alacak. Bu, uçağı doldurabilmek için bulduğumuz en iyi seçeneklerden biri ve bunun zamanla yaratıcı oyunu artıracağını biliyoruz.

LEGO DUPLO Şehir Havaalanı

LEGO DUPLO şehir havaalanı, yürümeye başlayan çocuğu seven bir uçağı seven bir çocuğun isteyebileceği her şeyi kapsayan harika bir başlangıç LEGO setidir. Bu set, bir uçak, bagaj kaydıraklı havaalanı binası, bavul, biniş kapısı ve döner trafik kontrol kulesi yapabileceğiniz 29 parça içerir. Ayrıca uçağın içine sığabilecek üç yolcu içerir.

Tuko Transport Kargo Uçağı Araba Oyuncak Oyun Seti

Tuko Transport kargo uçağı araba oyuncak oyun seti, aracı seven bir yürümeye başlayan çocuk için mükemmel bir pakettir. Sadece büyük oyuncak uçakla değil, aynı zamanda bir helikopter ve dört şehir arabası ile birlikte geliyor. Uçağın kendisi iyi bir boyuttadır ve küçük çocukların elleri ve parmaklarının hayal kırıklığına uğramadan manipüle etmesi için mükemmeldir.

BRIO Dünya Uçağı

BRIO World Airplane, diğer BRIO oyuncaklarıyla uyumlu, sağlam bir ahşap uçak seçeneğidir. Uçağın yanı sıra, zengin yaratıcı oyuna başlamak için iki yolcuya bir tekerlekli merdiven arabası ve bir valiz alırsınız. Yeni yürümeye başlayan çocuğunuz, yolcular uçağa binerken ve inerken uçak kapağını açıp kapatmanın keyfini çıkarabilir, bu da gerçekten bir uçak yolculuğu hissine kapılır. BRIO çalışanları koltukların içine güzelce oturur.