Çocuklar İçin En İyi Robotik Kitleri

Çocuk robotik kitleri, çocuklara uygulamalı öğrenmenin değerini öğretir ve onları kodlamanın geniş dünyasına sokar.

Robotik, çocuğunuzu çok çeşitli ilgili beyin uyarıcı alanlarla tanıştırmanın harika bir yoludur - kodlama, elektronik, 3D yazdırma, makine mühendisliği - adını siz koyun. Giderek dijitalleşen, makineleşen bir dünyada yaşıyoruz, neden çocuğunuza şimdiki dünyamızın STEM açısından ağır sularında nasıl gezinileceğini erken öğretmiyorsunuz? Çocuk robotik kitleri, çocuklara uygulamalı öğrenmenin değerini öğretir ve onları kodlamanın geniş dünyasına sokar. İster pille çalışan, ister güneş enerjisiyle çalışan veya hidrolik olarak çalışan bir robot için pazarda olun, sizin için mükemmel bir ürünümüz var. Aşağıdaki çocuklar için en iyi robotik kitleri seçimimize göz atın.

Makeblock mBot Robot Kiti

Makeblock’un mBot robotu 15 dakika içinde oluşturulabilir ve Makeblock uygulaması aracılığıyla uzaktan veya akıllı telefonla kontrol edilebilir. Bu kit, dönebilen, belirlenmiş bir yolu takip eden ve engellerden kaçınabilen tekerlekler üzerinde bir robot oluşturmak için gerekli malzemeleri içerir. Yeni başlayan kodlayıcılar için harika bir giriş kiti olan bu kit, en popüler giriş seviyesi kodlama platformlarından biri olan gelişmiş mBlock yazılımına erişim ile birlikte gelir. Bu robot, üç aşamalı kodlama yoluyla çalışır; Çocuğunuz botu kodlamak istemiyorsa, robotun komut üzerine izleyeceği siyah bir çizgi çizebileceği "çiz ve çalıştır" seçeneğini seçebilir. MBlock yazılım programına daha gelişmiş kodlama seçenekleri dahildir.

Elenco Teach Tech Hydrobot Kol Kiti

Bu kit, çocuğunuzun suyla çalışan bir kol yapabilmesi için ihtiyaç duyduğu her şeyi içerir. monte sonra, bu bot, kavrama taşımak ve çeşitli nesneleri emmek olabilir. Çocuklar, vantuzlar veya kıskaç kulpları arasında geçiş yapabilirler ve robota güç veren hidrolik su pistonları aracılığıyla hidroliz hakkında bilgi edinebilirler. altı farklı eksenler ile kol tabanından 270 dereceye kadar döndürebilir. On iki yaş ve üstü geleceğin mühendisleri için mükemmel olan bu, daha büyük çocuklar için harika bir üründür.

Kidwill Solar Robot Kiti

Tek bir kit ile 14 tür robot oluşturun. Sallanan kuyruklu bir köpekten yandan yürüyen yengeçlere kadar her şeyin nasıl yapılacağına dair talimatlar içeren bu güneş enerjisiyle çalışan robot, on yaş ve üzeri çocuklar için önerilir. Yürüyen, yüzen veya yuvarlanan bir robot yapmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemelerle, bu çevre dostu güneş enerjisiyle çalışan robot çok yönlüdür ve yapımı eğlencelidir.