Çocuklar için En İyi STEM Kitleri

Çocuklara öğretmeyi amaçlayan birçok STEM odaklı kit, yalnızca yeniliğe değil aynı zamanda sanatı teşvik etmeye de dayanır.

Çocuklara öğretmeyi amaçlayan birçok STEM odaklı kit, yalnızca yeniliğe değil aynı zamanda sanatı teşvik etmeye de dayanır. Projeye bağlı olarak, bir STEM kiti bir gencin hem bilime hem de sanata olan sevgisini geliştirebilir ve birbirlerini nasıl tamamladıklarını gösterebilir. Aşağıdaki en iyi ürünlerden oluşan derlememize göz atın.

Kookye Lilypad Başlangıç Öğrenen Çocuk

Bu kit, tekstil ürünlerini aydınlatmak için devrelerin ve LED'lerin kullanılmasını içeren bir süreç olan elektronik dikiş veya e-dikişi kullanıcılara tanıtır. Çocuğunuzun keçeden küçük, yüksek kaliteli giyilebilir ürünler yaratmak için ihtiyaç duyduğu tüm malzemelerle birlikte gelir, örneğin iğneler ve maskeleri ve küçük oyuncaklar. Kılavuz, açık talimatlar ve şemalar içerir.

Poraxy Motors Elektronik Montaj Kiti

Yaratıcı bir meydan okumayı seven yeni gelişen mühendisler, ilginç icatlar için bu seti sevecekler. Mini arabalar, küçük bir jeneratör ve bir balon makinesi oluşturmak için sorunsuz bir şekilde bir araya gelen dayanıklı parçalar içerir. Çocuklar, bileşenlerin nasıl bir araya geldiğini ve işleyen bir makine oluşturmak için birlikte çalıştığını görecekler.

JoyLabz Makey Makey Buluş Seti

İki taraflı bir devre kartı olan Makey Makey, bir bilgisayara takılabilir ve onu bir denetleyiciye dönüştürmek için hemen hemen her nesneye bağlanabilir. Devreler ve elektriğin temel kavramlarını göstermek için sınırsız potansiyele sahip harika bir öğretim yardımcısıdır. Eğitimciler, Makey Makey'i bir muz, bir turta kutusu veya bir sandviçe bağlayabilir ve cihaz bir klavye ve fareyi taklit ederek programları bu günlük öğelerle kontrol etmenize olanak tanır. Çocuklar devre üzerine inşa etme ve onunla etkileşim kurma yollarını düşünerek çok eğlenecekler.

Dan & Darci Kendi Işıklı Rüzgar Çanı Yaratın

Bu büyüleyici, uygulamalı kit ile yanan kişisel bir rüzgar çanı oluşturun. Beş parlak işaretçi ve renklendirmek için iki desenli şablon dahil olmak üzere güneş enerjisiyle çalışan bir süsü monte etmek için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Çanınız bir kez monte edildikten sonra, renkli şablonu gölgeye kaydırın, güneşte bırakın ve gün batımında renklerinizin aydınlandığını görün. Bu rüzgar çanı aynı zamanda hava koşullarına dayanıklıdır, bu nedenle yağmurlu bir günde onu dışarıda bırakma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.