Çocuklar İçin En İyi STEM Oyuncakları

Bilim adamınız, mimar ve bilim adamınız için eğlenceli hediyeler almak için, bu tatil sezonunda hediye etmek için mükemmel olan bu harika STEM oyuncaklarına göz atın!

Bilim adamınız, mimar ve bilim adamınız için eğlenceli hediyeler almak için, bu tatil sezonunda hediye etmek için mükemmel olan bu harika STEM oyuncaklarına göz atın!

Sphero Specdrums

İster kalplerinde güzel bir şarkı olsun ister bir Soundcloud müzisyeni olmak istiyor olsunlar, Sphero'nun bu uygulama özellikli halkalarıyla dünyayı kendi kişisel enstrümanlarına dönüştürmelerine izin verin. Sadece parmaklarına dokunarak kendi melodilerini yaratmaya, karıştırmaya ve üretmeye doyamayacaklar.

KiwiCo Kimya Paketi

Bu kimya seti, en iyi bilim fuarı projemi bile kolayca utandırıyor. 14 yaş ve üstü için mükemmel olan bu deneyler, gençleri cihazlarından uzak tutacak ve bazı harika uygulamalı öğrenim sürecine girecek. Bu kit, bir elektrokimya laboratuvarı, bir yangın laboratuvarı ve bir kızdırma laboratuvarı içerir. Her bir kit ayrıca gerekli tüm proje materyallerini ve kolay adım adım talimatları içerir.

Nintendo Labo - Robot Kiti

Çocuğunuz Nintendo Switch üzerinde yaşıyorsa, bu, ekran süresini biraz STEM süresiyle birleştirmenin harika bir yolu olabilir. Nintendo Labo Robo Kit, DIY yaratıcılığını Nintendo Switch teknolojisiyle birleştirir. Çocuğunuzun, düğmesindeki bir oyuna bağlanan kendi havalı robot kıyafetini yapmasına izin verin. Kelimenin tam anlamıyla robotlarının canlandığını ve eylemin bir parçası olduğunu görüyorlar! Nintendo Switch'in gerekli olduğunu ve Robot Kitine dahil olmadığını unutmamak önemlidir.

LEGO Creator Expert Roller Coaster

LEGO Creator Expert Roller Coaster, Lego'nun tüm eğlencesini getiriyor ve bir yolculuğa çıkarıyor. Kendi tam işlevli rollercoaster'ınızı oluşturmak için bir aile olarak çalışın. Set, orijinallik için iki tren, minyatür figürinler ve hatta bir prop pamuk şeker makinesi ile donatılmıştır. Kendi masaüstü şehir fuarınızı hayata geçirirken yaratıcı olun ve yapıcı olun!

Fun Forts Glow Çocuk Çadırı

Bu bir kale. Battaniye ve yastık kaleleri harika, ancak bu kale karanlıkta parlıyor, karanlık çubuklarda 52 parıltı ve 29 çok bağlantılı küreye sahip ve kale mühendisliğini yepyeni bir seviyeye taşıyor. Ayrıca, bu kale sadece oturma odasıyla sınırlı değildir, aynı zamanda açık havada oynamak için de harikadır. Bir gün bir roket ve ertesi gün bir eskimo evi yapın - hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın çıldırmasına izin verin!