Çocuklar İçin En İyi Yüz Boyası

Yüz boyama sadece Cadılar Bayramı için değildir. Yüzünüzün resmedilmesinin uygun olduğu ve beklendiği pek çok durum vardır.

Yüz boyama sadece Cadılar Bayramı için değildir. Yüzünüzün resmedilmesinin uygun olduğu ve beklendiği pek çok durum vardır. Karnavallar, spor etkinlikleri, performanslar, doğum günleri ve daha pek çok şey için bunlar kendinizi ifade etmenin eğlenceli bir yoludur.

Hangisinin çocuğunuz ve onun benzersiz durumu için en iyi sonucu vereceğini bilmek önemlidir. Tahminleri ortadan kaldırdık ve en iyisini seçtiğinizi bilerek içiniz rahat etsin. Yüz boyaları şaşırtıcı şekillerde farklılık gösterir, örneğin bazı boyalar hala az miktarda kurşun içerirken bazılarında bulunmaz. Bazı markalar yağ bazlı, bazıları su bazlı. Hangisini seçmelisin? En iyi markaların hepsini araştırdık ve uzmanların ve annelerin onlar hakkında söylediklerini dinledik. Hangilerinin çocuklar için en uygun olduğuna karar vermek için okumaya devam edin.

Zenovika Yüz Boyası Kiti

Çocuklar için Zenovika Yüz Boya Kiti, makul bir fiyat etiketi ile size çok fazla değer sunar. Bu palet 15 parlak renk içerir ve en sık kullanılan siyah ve beyaz, yapacağınız tüm ana hatlara uyacak şekilde daha büyük boyuttadır. Bu kadar çok renk seçeneğiyle, renkleri karıştırmaya gerek yoktur.

Bu kitte bulunan çeşitli ekstra özellikler, onu tipik yüz boyama deneyiminin biraz ötesine geçmek için harika bir seçim haline getirir. İçindekiler makyaj sınıfı ve hipoalerjeniktir, bu nedenle en hassas ciltler için bile güvenlidir. Su bazlı boyalar olduğu için nemli bir bezle de kolaylıkla çıkarılabilir.

Blue Squid 36 Jumbo 3.25 ″ Makyaj Boya Kalemi

Blue Squid Jumbo boya kalemleri, hareket halindeyken harika bir seçenektir. Suya gerek yoktur, bu da onu çantanıza atmak için mükemmel kılar. Bu kitin içerdiği 28 renkle birlikte, bazı özel efektler ve ışıltı için 8 metalik renge de sahiptir. Bu jumbo boya kalemleri, piyasadaki diğer boya kalemlerinden daha uzun boyludur.

JOYIN 24 Renk Yüz Boyası

JOYIN 24 Renk Yüz Boyası, küçük bir fiyat etiketi ile harika bir seçimdir. Seçebileceğiniz 24 renk sayesinde ihtiyacınız olanı bulmakta sorun yaşamayacaksınız. Bu su bazlı parlak renkler paraben içermez ve hipoalerjeniktir, bu da bu yüz boyasını hassas ciltler için çok uygun hale getirir.