CREALİTY 3D TECHNOLOGY PAZAR PAYINI GENİŞLETİYOR

CREALİTY 3D TECHNOLOGY PAZAR PAYINI GENİŞLETİYOR

Kuruluş yılı 2014 olan Shenzhen Creality 3D Technology Co. 3D yazıcı tasarımı, araştırması, üretimi ve 3D baskı ile ilgili ürünlerin üzerinde dünya piyasasında geniş bir pazar alanına sahiptir. Profesyonel iş anlayışı ve yetenekli mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibi ile yaratıcı işlevsellik ve kullanıcı deneyiminin mükemmelleştirilmesi için yoğun çaba göstermektedir. Şirketin 3D baskı üzerine yaptığı Ar-Ge yatırımları FDM / reçine 3D yazıcılar, 3D tarayıcılar, filamentler, reçinenin yanı sıra STEAM eğitimini destekleyen 3D baskılı drone ve robotları kapsamaktadır.

 

Yıllık ortalama 500.000 adetin üzerinde üretim kapasitesine ulaşan BSCI ve ISO sertifikalarına sahiptir olan fabrikada üretilen ürünlerin tamamı CE, FCC ve ROHS standartlarına uygundur. Ayrıca Fransa, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Rusya, Birleşik Krallık, Almanya, Singapur, Mısır ve 100'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Şirketin benimsediği en önemli misyonu, insanların teknolojinin rahatlığından yararlanmasını kolaylaştırmak olarak belirtilmektedir. İnsanların 3D baskı teknolojisi ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmasını amaçlayan şirketin hedefi günlük yaşamda teknolojik üretimin yaygınlaştırmasını arttırmaktır. Ender 3 v2 modeli en çok satan yazıcı modeli olarak hem Türkiye’de hem de Dünya’da karşımıza çıkıyor.

3D baskı teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, 3D yazıcı uygulamaları insanların günlük yaşamında giderek daha popüler hale geliyor. İnsanların 3D yazıcılarla bir şeyler üretmenin keyfini çıkarmayı ve bu yazıcıların kullanımını kolaylaştırmayı hedefleyen Creality dünya çapında bayiler ve distribütörler ile 3D hayranlarına ulaşmayı başarıyor.

 

Katmanlı üretimin önde gelen araştırma ve tasarım şirketi olan Creality kaliteyi her zaman ön planda tutuyor. Yüksek performanslı ve kullanışlı yazıcıları piyasaya sürerek tüm kullanıcılar için en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Yüksek nitelikli mühendislerden oluşan Creality Ar-Ge ekibi, 3 boyutlu baskıda profesyonel destek sağlamak için kapsamlı endüstriyel ve teknik deneyime sahiptir. Bu arada, en iyi satış sonrası hizmet de Creality 3D uzmanları tarafından sağlanmaktadır.

 

"Önce Müşteri" hizmet anlayışı çerçevesinde, yüksek verimlilik, kolaylık ve şeffaflık standartlarını benimseyen hizmet sistemi ile dünyanın 27 noktasında satış sonrası destek merkezleri bulunmaktadır. Bu kapsamda Belçika'da tüm Avrupa pazarını kapsayan bir Avrupa servis merkezi de kurmaya başlanacaktır. Ayrıca yakın gelecekte, Asya Pasifik servis merkezi ve Amerikan servis merkezi de hizmete açılacaktır.