Daha İyi Bir LEGO Yapısı İçin 3 İpucu

Bu makale, kendinize daha iyi bir LEGO yapısı elde etmek için kullanabileceğiniz üç ipucu hakkında konuşacağız.

LEGO yapılarınızı yaratıyor olabilirsiniz ve bunu nasıl yapacağınızdan, eskisinden daha harika ve daha iyi görüneceğinden o kadar emin olmayabilirsiniz. Bu makale, kendinize daha iyi bir LEGO yapısı elde etmek için kullanabileceğiniz üç ipucu hakkında konuşacağız. Aynı zamanda güzel ve eğlenceli bir tekniktir. Daha iyi LEGO yapıları oluşturmak için gerekli olan bu üç ipucu konusunda hem çocukları hem de yetişkinleri eğitmeye yardımcı olacağız.

LEGO Tuğlalarınızı Üst Üste Bindirebilirsiniz

Bir duvar oluşturmak istiyorsanız, onu sadece sütun veya sıra ile yapmamalısınız. Tuğlalarınızı üst üste bindirmeye çalışmalısınız. Örtüşen tuğlalarınız varsa, LEGO build'iniz bittikten ve hazırlandıktan sonra daha iyi görünmesine ve hissetmesine yardımcı olur. Tuğlalarınızın üst üste gelmemesinden daha iyidir, çünkü bu şekilde, mükemmel görünmesi için onu düzenlemek için uzun bir süre geçirdikten sonra daha hızlı dağılma eğilimindedirler. Aynı zamanda bir usta tarafından yapılmış gibi görünür.

Kalın Duvarlardan Yararlanın

Duvarlarınızı inşa etmek için iki dikmeden kalın LEGO tuğlaları kullanmalısınız. Dikme kalın duvarlardan daha güçlü olurlar. Yeterince güçlü olmayan LEGO tuğlalarını kullanırsanız, tüm yapı zayıf görünecektir. LEGO tuğlalarla yapılmamış gibi görünürdü. LEGO yapınızın bir usta ya da profesyonel tarafından yapılmış gibi görünmesini sağlamak için, güçlü LEGO tuğlalarıyla kalın olan bazı duvarları kullanmanız önerilir.

Yuvarlak Şekillerden Faydalanabilirsiniz

Bir top oluşturmak istiyorsanız, yuvarlak şekilli yaklaşık altı üst kısımdan yararlanabilirsiniz. Önce üstünü sonra altını yerleştirip dört kenarı bir araya getirerek, her iki tarafta da birkaç dikme bulunan tuğlalardan yararlanarak başlayabilirsiniz. Tüm bunları yaptıktan sonra, harika bir usta inşaatçı olma yolunda hızla ilerlersiniz.