En İyi Arduino Setleri

Arduino Başlangıç Kitleri, tüm donanım ve yazılım açık kaynak olduğundan ve elektronik ve programlama konusunda deneyiminiz olmasa bile bu kitleri kullanabilirsiniz.

Arduino Başlangıç Kiti, kodlama, elektronik ve Arduino'nun kendisi ile başlamanın en iyi yoludur. Arduino Başlangıç Kiti, Arduino ile çalışmaya başlamak için gerekli olan tüm temel bileşenleri tek bir pakette elde ederken elektroniğe dalmanın mükemmel bir yoludur. Arduino Başlangıç Kitleri, tüm donanım ve yazılım açık kaynak olduğundan ve elektronik ve programlama konusunda deneyiminiz olmasa bile bu kitleri kullanabilirsiniz.

Elegoo UNO Projesi Süper Başlangıç Seti

Listedeki bir sonraki set Elegoo UNO Project Super Starter Kit'tir. Bu, bugün mevcut olan en ekonomik Arduino Başlangıç Kitlerinden biridir. İçinde 22'den fazla eğitim içeren bir PDF dosyası olan bir CD alacaksınız. Yeni başlayanlar için biraz karmaşık olabilecek Joy Stick, IR Receiver ve Remote gibi biraz gelişmiş bileşenler var, ancak temel projeleri tamamladığınızda bunları uygulamak bir sorun olmayacak.

Vilros Arduino Uno 3 Ultimate Başlangıç Seti

Bu kit, Vilros Ultimate Arduino Başlangıç Kitidir. Bu, Arduino platformu için mevcut en basit başlangıç kitlerinden biridir. Kendi Arduino projelerinizi yapmak için gerekli tüm bileşenlere sahiptir. Müşterilere iyi ürün ve hizmetler sunmayı taahhüt eden Prestige Milano tarafından satılmaktadır. Makul bir şekilde şarj etmesine rağmen, kaliteli malzemelerden üretilen ürünleri sunar. Bu başlangıç kiti, Arduino ve programlamanın temellerini öğrenmek isteyen yeni başlayanlar ve ayrıca elektronik ve programlama uzmanları için uygundur. Arduino Programlama ortamına, bileşenlerin nasıl kullanılacağına ve adım adım öğreticiye giriş sağlayan 72 sayfalık bir kullanım kılavuzu vardır.

15 Proje Öğreticili Arduino için DFRobot Başlangıç Kiti

Listemizde bir sonraki yine Vilros markasından. Ürünün adı DFRobot Arduino Başlangıç Kiti'dir. Çok az inceleme ve derecelendirme olmasına rağmen, her ay yüzlerce kişi ürünü satın alıyor. Arduino için DFRobot Başlangıç Kiti, elektronik ve Arduino'ya yeni başlayanlar için uygun maliyetli bir başlangıç kitidir. Bu kit, temel LED Kontrolü, algılama, izleme ve motor kontrolleri gibi farklı uygulamaları uygulayabileceğimiz geniş bir bileşen yelpazesine sahiptir. Bu başlangıç kiti, 15 proje yapabileceğimiz yüksek kaliteli bileşenler içerir. Ana kontrol panosu, Arduino UNO ve resmi IDE ile % 100 uyumlu olan DFRduino UNO'dur.

LAFVIN Projesi Süper Başlangıç Kiti

Bu LAFVIN projesi süper başlangıç kiti, basit veya karmaşık farklı projeler için taleplerinizi karşılamak için r3 kontrol panosu, LED diyotlar, dirençler, RFID modülü ve 50'den farklı sensör ve bileşen içerdiğinden Arduino meraklıları için mükemmeldir. Yeni başlayanların ayrıntılı PDF eğitimiyle kolayca öğrenmelerine yardımcı olarak müşteriler için iyi ürünler ve mükemmel hizmet sunmayı taahhüt eder. Elektronik ve programda hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar için mükemmel olan uygun bir fiyata yüksek kaliteli malzeme sunar.