En İyi Barbie Oyuncakları

İster bir oyuncak bebek, bir oyun seti, Barbie aksesuarları veya Barbie temalı ürünler arıyor olun, aramaya zaman kazandırmak için buradayız.

İster bir oyuncak bebek, bir oyun seti, Barbie aksesuarları veya Barbie temalı ürünler arıyor olun, aramaya zaman kazandırmak için buradayız.

Barbie Yeni Doğan Yavru Köpek ve Evcil Hayvanlar

Barbie yeni doğan yavru köpek ve evcil hayvanlar, köpekleri ve evcil hayvanları seven çocuklar için eğlenceli bir settir. Bu sette standart boyda bir sarışın Barbie bulunur, ancak doğum zamanı geldiğinde köpeğinin yanında diz çökmesine yardımcı olacak diz eklemlerine sahiptir. Oldukça iyi büyüklükte bir köpek var ve set, anne köpeğin doğurması için üç küçük köpekle birlikte geliyor. Yavru köpekler, ana köpeğin içine sığar ve onu aşağı doğru ittiğinizde, bir köpeğin doğmasına izin vermek için karnında bir yuva açılır.

Barbie Foto Muhabiri Bebek

Bu foto muhabiri bebek, hayvanlar veya fotoğrafçılıkla ilgilenen çocuklara hitap edecek kariyer çizgisine güzel bir ektir. Bu beyaz tenli, kahverengi saçlı Barbie, National Geographic yeleğiyle keşfe çıkmak için geliyor. Bir kamerası, dergisi ve fotoğrafını çekmek için sevimli bir aslan yavrusu var.

Barbie Club Chelsea Bebek ve Karnaval Oyun Seti

Barbie Club Chelsea oyuncak bebek ve karnaval oyun seti, Chelsea büyüklüğündeki küçük bebekleri seven çocuklar için eğlenceli bir settir. Bir dönme dolap, çarpışan arabalar ve üç karnaval kabini ile gelmektedir. Set sadece bir oyuncak bebekle gelirken, çarpışan arabalarda başka bir oyuncak bebek ve dönme dolapta iki tane daha yer var. Deniz kızı fotoğraf standı, plastik bir çerçeve içinde bir karton parçasıdır ve oyun ve balon standları plastiktir, ancak yine de dayanıklıdır.

Barbie Hayvanları ve Aksesuarları

Yavruları doğum deneyimi olmayan istiyorsanız, Barbie hayvanları ve aksesuarları deneyin. Bu sette bir esmer bebek artı üç köpek yavrusu ve banyo aksesuarları bulunur. Bebeğin dizleri her zamankinden daha fazla bükülür, böylece yavrularını yıkamak için diz çökebilir. Küvet, sabunluk, havlu, fırça, parfüm ve taşıma çantası bulunmaktadır. Çocuğunuz küçük küveti suyla doldurabilir ve yavruları gerçek bir banyo yapabilir. Bu yavru köpekler de oldukça küçük ve bazı aksesuarlar da öyle.