En İyi Disney LEGO Setleri

Bu muhteşem LEGO Disney setleriyle sihri yeniden yaşayabilirsiniz. En sevdiğiniz Disney setlerini aşağıdaki listede görebilirsiniz.

Disney’in ilk sesli animasyonu Steamboat Willie’nin yayınlanmasının üzerinden 90 yıldan fazla zaman geçtiğine inanmak zor. Çeşitli animasyon başyapıtlarının, canlı aksiyon filmlerinin ve CGI filmlerinin arasında Disney, tüm zamanların en büyük ve en tutarlı film endüstrilerinden biri olarak yerini sağlamlaştırdı. Artık bu muhteşem LEGO Disney setleriyle sihri yeniden yaşayabilirsiniz. En sevdiğiniz Disney setlerini aşağıdaki listede görebilirsiniz.

Disney Kalesi

Bu klasik kale setiyle Disney'in büyüsünü yeniden yaşayın. Kemerli balkonları ve dört katlı ana binasıyla oldukça detaylı bir cepheye sahip olan bu sette ayrıca beş mini figür var: Mickey, Minnie, Donald, Daisy Duck ve Tinker Bell.

Steamboat Willie

İlk uzun metrajlı macerasında Mickey Mouse'un 90. yıldönümünü kutlamak için piyasaya sürülen bu sevimli siyah-beyaz vapurda hareketli buhar boruları ve dönen çarklar bulunuyor.

Elsa'nın Büyülü Buz Sarayı

Bu büyülü setle kendi ışıltılı Buz Sarayınızı yaratın. Bu sette tonlarca eğlenceli küçük özellik ve aksesuarın yanı sıra Frozen filminden çeşitli mini figürler de bulunuyor.

Prenses Moana'nın Okyanus Yolculuğu

En popüler film Moana'dan bu eğlenceli kano ile yelken açın. Bir açılış güvertesi, ayrıntılı yelken ve daha fazlasını içeren bu set ayrıca iki Kakamora korsanı ile birlikte gelir.

Cinderella’nın Rüyası Kalesi

Bu üç katlı kalede, küçük masa ve sandalyeler içeren karmaşık bir yemek alanı bulunmaktadır. Aynı zamanda bir balkabağı yaması ve bir at arabasının yanı sıra çok sayıda aksesuar içerir.

Toy Story 4 Karavan Tatil Yapım Kiti

Bu kapsamlı Oyuncak Hikayesi setinde, çıkarılabilir tavan ve iç yatak ile tamamlanan eğlenceli bir eğlence aracı bulunur. Diğer eğlenceli aksesuarlara ek olarak, bu set ayrıca dört adet Toy Story 4 figürü ile birlikte geliyor.

Uyuyan Güzelin Masal Kalesi

Yerleşik bir balkon, makyaj alanı ve daha fazlasıyla büyülü kaleyi orijinal Uyuyan Güzel'den yeniden yaratabilirsiniz. Bu set aynı zamanda hem Aurora hem de Maleficent figürlerinin yanı sıra bir tavşan ve mini peri ile birlikte gelir.

Arendelle Kalesi Kutlaması

Bu süper detaylı LEGO setiyle Frozen'dan Prenses Arendelle’in kalesini yeniden yaratın. Ayrıntılı odaları ve tonlarca eğlenceli aksesuarıyla bu set, Elsa ve Anna'nın yanı sıra üç küçük kardan adamla birlikte gelir.