En İyi Doktor Seti Oyuncakları

Doktor oynamak, hayal gücünü besleyen bir tür yaratıcı oyundur. İşte en iyi doktor seti oyuncakları için en iyi önerilerimiz.

Doktor oynamak, hayal gücünü besleyen bir tür yaratıcı oyundur. Yalnızca çocuğunuza sorunları çözme fırsatı vermekle kalmaz, aynı zamanda çocuğunuzun sahip olabileceği doktorla ilgili herhangi bir korkuyu ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Oyuncak doktor kitleri, çocuğunuzun numara yapmasını kolaylaştırır. Ayrıca, bir doktorun temel bir kontrol sırasında kullanabileceği gerçek araçlara daha aşina olacaklar. İşte en iyi doktor seti oyuncakları için en iyi önerilerimiz.

Kidzlane Çocuk Doktor Seti, Elektronik Stetoskoplu

Kidzlane Çocuk Doktor Seti, Elektronik Stetoskop ve 12 Tıp Doktoru Ekipmanı, elektronik cep telefonu ve stetoskop dahil olmak üzere 12 farklı tıbbi alet ve alet içerir.  Kidzlane doktor seti ayrıca gözlük, cerrahi makas, şırınga, termometre, bandajlar, ayna, refleks test çekici, otoskop ve tansiyon monitörü ile birlikte gelir. Stetoskop bir öksürük sesi ve gerçek hayattaki kalp atışı sesi üretir ve cep telefonunun birkaç tonu vardır. Bonus olarak piller dahildir.

Çocuklar için iBaseToy Doktor Seti

Çocuklar için iBaseToy Doktor Seti, yan tepsilerle katlanabilen bir taşıma çantasıyla birlikte gelir, böylece küçük çocuğunuz bir kontrol yaparken aletlerine kolayca erişebilir. Çocuğunuzun parçayı görebilmesi için gözlük ve kimlik kartı da dahildir.

Ağız aynası, nabız aparatı, termometre, otoskop ve kulak termometresi dahil olmak üzere bu kitte bulunan birçok alet yanar. Stetoskop yanar ve kalp atışı sesleri çıkarır. Bu kitteki diğer tıbbi araçlardan bazıları hap kutuları, bir şırınga, cımbız, makas, forseps ve bir refleks çekici içerir.

Battat Deluxe Doktor Seti

Battat Deluxe Doktor Seti (11 Parça), küçük çocuğunuzun sağlam bir taşıma çantasında temel bir kontrol yapması için ihtiyaç duyduğu her şeyi içerir. Kardeşlere, ebeveynlere ve oyuncak ayılara bakmak için mükemmeldir ve 18 aylık ve daha büyük çocuklar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Termometre, makas ve cımbız gibi araçlar, el-göz koordinasyonu ve becerileri geliştirmeye yardımcı olurken, yaratıcı oyun küçük çocuğunuzun hayal gücünü besler. Bu, daha uygun fiyatlı kitlerden biridir ve küçük çocuğunuz doktorluk yapma kavramını keşfederken harika bir başlangıç araçları setidir.