En İyi Hot Wheels Setleri

Hot Wheels pistleri oyun süresini daha heyecanlı hale getirecek ve bir çocuğa hediye almak için harika hediyelerdir. Alışverişe başlamaya hazırsanız, işte en iyi Hot Wheels parkurları.

Hot Wheels pistleri oyun süresini daha heyecanlı hale getirecek ve bir çocuğa hediye almak için harika hediyelerdir. Alışverişe başlamaya hazırsanız, işte en iyi Hot Wheels parkurları.

Hot Wheels Criss Cross Crash Seti

Bir çocuğun doğum günü partisi veya tatil kutlaması için mükemmel bir hediye arıyorsanız, bu motorlu Criss Cross Crash Track setidir. İşleri başlatmak için bir Hot Wheels aracı ve 16 fitlik bir yol içerir. Kavşaklar, keskin dönüşler ve motorlu güçlendiriciler işleri bir sonraki seviyeye taşıyor ve dört pistin kesiştiği büyük bir çarpışma bölgesi, harika bir zaman geçirmenizi sağlıyor. Sette birkaç araba saklayabilmeniz için park yerleri vardır. 5-9 yaşları için tavsiye edilir.

Hot Wheels Track Builder Arabalı Düz Parça

Küçükler Hot Wheels ile ilk tanıştıklarında, bu setin içerdiği temel bilgilere ihtiyaçları vardır. Tümü artı 18 konektörde 15 fitlik düz ray ve hareketi başlatmak için bir araba ile birlikte gelir. Temel bilgileri öğrendikten sonra, bu set, yarış eğlencesini bir sonraki seviyeye taşımak için diğer birçok Hot Wheels setine bağlanabilir. 4-10 yaş arası çocuklar için önerilir, ebeveynler bunun eğlenceli ve çok yönlü bir set olduğunu söylüyor.

Hot Wheels Tirbuşon Çarpışma Parça Seti

Hıza ihtiyacı olan küçük yarışçılar için bir Tirbuşon Çarpışma Parça Seti var. Sadece üç döngüye ve üç çarpışma bölgesine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda işleri gerçekten devam ettirmek için üç motorlu yüksek hızlı güçlendirici de vardır. Döngüler arasında dönen arabaları izlerken çocuklar keyifle izleyecekler. Bu set, eğlenceyi daha da artırmak için diğer Hot Wheels parçalarına da bağlanabilir. Çocuklar bu setin sağladığı hızlı aksiyona bayılacak ve ebeveynler bunun montajının kolay olduğunu söylemektedir. 5-9 yaş arası çocuklar için önerilir.

Hot Wheels Track Builder Stunt Barrel Box

Bu Track Builder Stunt Barrel Box, tüm yarış eğlencesini hareket halindeyken almayı kolaylaştırır. Atlama ve bodurluk için altı istifleme varili ve arabaların yükselebilmesi için kapağa yerleştirilmiş bir fırlatıcı ile birlikte gelir. Variller, sağlam bir dublör yapısı için raylara, kapağa ve birbirine bağlanır. Eylemin sona erme zamanı geldiğinde, her şey parçalara ayrılabilir ve birlikte verilen kutuda saklanabilir.