En İyi LEGO Classic Setleri

Bu listede yer alan seçilmiş LEGO Classic setlerinden herhangi biri ile yapım olanakları gerçekten sonsuzdur.

LEGO yıllardır oyuncak mağazalarının temelini oluşturuyor ve nedenini görmek kolay. Çocuklara yaratıcılıklarını ifade etmeleri için eğitici bir yol sunarlar ve bir grupta olduğu kadar tek başlarına oynamak da çok eğlencelidir. Bu listede yer alan seçilmiş LEGO Classic setlerinden herhangi biri ile yapım olanakları gerçekten sonsuzdur. Burada temalı koleksiyonlara ek olarak temel kitler bulacaksınız.

Creative 900

Creative 900, çok sayıda genci saatlerce meşgul tutmak için iyi çalışıyor. Bu büyük boyutlu koleksiyon, sınıflar, yaz tatilleri, okul sonrası programlar ve benzer grup ortamları için uygun bir seçimdir.

Basic 11002

Oyun tarihleri ve doğum günü partileri için harika olan Basic 11002, birkaç proje oluşturmaya yetecek kadar 300 parça içerir. At sırtında bir şövalye, bir canavar kamyon, bir uçak ve dinozorlar ve köpekler gibi sevimli hayvanlar inşa edebilirsiniz.

Builder 10717

Gökkuşağı renginde 1.500 parça ile Builder 10717 mükemmel bir parça başına fiyat oranına sahiptir. Parçaların çoğu daha küçük olsa da, becerileri geliştikçe çocukları meşgul edecek üç seviyede bina karmaşıklığı sunarlar.

Medium Creative

Medium Creative, çeşitli şekil ve boyutlarda yaklaşık 500 parçaya sahiptir ve yeni gelişen mimarlara her türden benzersiz yapıyı oluşturma özgürlüğü verir. Çocuklarınızın hayal edebileceği her şeyin temeli olarak kullanılabilecek bir taban plakasıyla birlikte gelir.

Mars Misyonu

Mission to Mars 871 bloktan oluşuyor ve yapıları, yaratıkları ve araçları sökmeyi hızlı ve acısız bir süreç haline getiren kullanışlı bir ayırma cihazı içeriyor. Bu, bilim kurgu seven çocuklar için eğlenceli bir koleksiyon.

Learning Toy

Learning Toy, temel mekansal kavramları göstermek için kullanılabileceğinden, ilkokul çağındaki 4 yaşındaki çocuklar için uygun bir seçimdir. Oynamak için iki tip kapı, birçok silindirik parça ve 29 renk vardır.

Large Brick

Mükemmel 33 renk çeşidiyle Large Brick, özellikle canlı şehirleri ve karakterleri bir araya getirmenize olanak tanır. Çocuklarınız gökkuşağının hangi bölümünü en çok seviyorlarsa sevsinler, en sevdikleri renk tonlarını ararken iyi vakit geçireceklerdir.