En İyi LEGO Disney Prenses Setleri

LEGO Disney Princess serisine bir göz atacağız. Aşağıdaki her bölüm, Disney prensesine veya altında mevcut LEGO setlerinin bulunduğu filme ayrılmıştır.

Disney Prenses Legoları, çocukları yeni beceriler öğrenmeye teşvik etmeye yardımcı olacak en iyi hediyelerden biridir. LEGO Disney Princess serisine bir göz atacağız. Aşağıdaki her bölüm, Disney prensesine veya altında mevcut LEGO setlerinin bulunduğu filme ayrılmıştır.

Disney Prenses LEGO Uyuyan Güzel

İlk olarak, orman kulübesinde Aurora'nın yer aldığı bu Uyuyan Güzel'den ilham alan LEGO setine bir göz atıyoruz. Set 300 parçadan oluşur ve beş yaş ve üstü çocuklar için uygundur. Dahil edilen figürler: Aurora ve Maleficent mini figürler, ayrıca bir kuzgun, tavşan, sincap ve mavi kuş.

Disney LEGO Rapunzel

Bir diğer yeni sürüm ise 369 parça içeren Rapunzel's Tower Lego setidir. LEGO, bu kuleyi altı yaş ve üstü için tavsiye ediyor. Rakamlar arasında Rapunzel, Flynn Rider ve Pascal bulunur. Ek olarak, sette Rapunzel'in saçından yapılmış bir salıncak ve gizli girişi olan bir mağara bulunuyor.

LEGO Disney Moana

Moana's Island Home LEGO seti 202 parçaya sahiptir ve altı yaş ve üstü için önerilir. Bu eğlenceli yapı, dönen bir jakuzi diskli bir şelale içerir. Moana Island Lego setinde yer alan figürler Moana mini bebeği, Hei Hei, Büyükanne Tala Stingray ve iki kaplumbağa hayvan figürüdür.

LEGO Külkedisi

Moana'nın ardından, bu LEGO Külkedisi Kalesi Kutlamasına sahibiz. Çok eğlenceli görünüyor ve dört yaş ve üstü çocuklar için tavsiye ediliyor. Şirin kale güzel bir başlangıç seti bile yapabilir. Cinderella's Castle Celebration, Cinderella, Lucifer, Bruno ve fare figürleri dahil 168 parça ile birlikte gelir.

LEGO Frozen 2

Sırada birkaç LEGO Frozen 2 setine göz atacağız. Görünüşe göre, Disney Prenses Legoları söz konusu olduğunda bunlar en popüler olanlardan bazıları. Başlangıç olarak, işte Elsa, Sven ve bebek ren geyiği figürleri içeren Elsa's Wagon Adventure Lego Building Set. LEGO başlangıç tuğla tabanı ile birlikte gelir ve dört yaş ve üstü için bir araya getirilmesi kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Elsa's Wagon Adventure'da 116 parça var.

LEGO Frozen Kale

Sırada, LEGO Frozen serisinde Elsa'nın Frozen Buz Sarayı var. Bu set 701 parça içeriyor ve altı yaş ve üstü için tasarlandığından biraz daha zorlu olacak. Elsa, Anna, Olaf, Marshmallow ve 4 Snowgie mini figürü ile birlikte gelir.