En İyi LEGO Hidden Setleri

LEGO, kalıcı ruhuna uygun olarak bunu da kabul ediyor ve en iyi LEGO Hidden setleri ele alıyoruz.

Herhangi bir şeye biraz gizem eklemek, daha fazla heyecan, adrenalin patlaması ve keşifte tatmin duygusu ekler. LEGO, kalıcı ruhuna uygun olarak bunu da kabul ediyor ve en iyi LEGO Hidden setleri ele alıyoruz.

LEGO Newbury Haunted Lisesi

Sahip olmayı düşünmeniz gereken LEGO gizli yan setlerinden biridir. Rose Davids, Jack Davids, Paola, Bay Clarke, Parker L. Jackson, Dog ve Wade olan 1474 parça ve 8 Minifigür ile birlikte gelir. Ayrıca iskeletler, örümcekler, ayılar, lamba direkleri, mobilyalar, yarasa vb. göreceksiniz. Bir banyo bile olsa kendi lisenizi inşa edebileceğiniz için bina deneyimi eğlencelidir. Her yaş için harikadır ama en az dokuz yaşında olanlara en iyi uyacaktır.

LEGO Hayalet Tren Ekspresi

Aksiyon dolu ürkütücü bir sette macera mı istiyorsunuz? Başka yerde arama. Hayaletleri bulup araçlarınızla yakalayabilirsiniz. 698 parça ve altı Minifigür ile birlikte gelir. Jack Davids, Chuck, Bay Santos, Paul ve Profesör JB ile eğlenebilirsiniz. Bu hayalet trende en az 8 yaşında biri uçan trene dönüşebilen bu perili treni deneyimleyebilir. Uygulamasını indirebilir ve hayaletleri izlemek ve onları yakalamak için kullanabilirsiniz. Hepsi bu kadar değil, çünkü patron hayaletini de bulabilirsin.

LEGO El Fuego'nun Akrobasi Kamyonu

Bu, LEGO Hidden setlerinden biridir. 428 parça ve bir köpek, kamyon, motosiklet, Joey ve Jack Davids'in 4 Minifigürü ile birlikte gelir. En az sekiz yaşında olanlar içindir. Bahsedildiği gibi, bu setteki dört Minifigür: Dublör El Fuego, kahraman Jack Davids, hayalet köpek figürü ve erkek motorcu Dwayne'dir. Oyuncular AR uygulaması ve canavar kamyon oyuncağı ile rol oynayabilecekleri için harika bir yapım deneyimi.

LEGO Newbury Metro İstasyonu

Bu, özellikle uygulamasını indirip modeli taradığınızda maceralar ve aksiyon etkinlikleriyle dolu olmayı vaat eden bir settir. 2020'de çıktığında yarasa, elektrik direği, örümcek, kaykay çıkacağı için ürkütücü çığlıklar atması bekleniyor. Ayrıca 348 adet olacak. Bu set piyasaya sürüldüğünde, gerekli parçalar ve minifigürlerle bir metro istasyonunu yeniden oluşturabilirsiniz.

LEGO Mezarlık Gizemi

İskeletler, köpek ve mezarlık içeren ürkütücü bir maceraya dahil olmak ister misiniz? Şanslısınız, çünkü bu set size göre olabilir. 2019'da piyasaya sürüldü ve o zamandan beri hayranların bu konuda söyleyecekleri güzel şeyler var. Dört Minifigür ve 335 parçanın yanı sıra tüzük ile birlikte gelir. Altı yaşın üzerindekiler için harikadır ve o çocuk için mükemmel bir doğum günü hediyesi olabilir Hayallerinizin perili mezarlık oyuncağını yaratma deneyiminin tadını çıkarmak fena bir fikir olmayacak. Ayrıca çocuklar için harika bir artırılmış gerçeklik oyuncağıyla birlikte gelir.