En İyi LEGO Kalesi Setleri

En İyi LEGO Kalesi Setleri

Bu yazıda en iyi LEGO oyuncak kale setlerine bakacağız. Size en iyi önerilerimizi vermek için tasarımı, ayrıntıları ve zorluğu karşılaştırdık.

Lego Harry Potter Hogwarts Kalesi

Harry Potter Hogwarts Kalesi'nden daha ikonik birkaç kale var, bu da burayı etraftaki en iyi LEGO kalelerinden biri yapıyor. Bu, sınıflar, kuleler, Whomping Willow, Hagrid'in kulübesi ve çeşitli minifigürlerle birlikte gelir.  Bu, bir kez inşa edildikten sonra 45 cm fazla yüksekliğe sahiptir. 6025 parça ile inşa etmek ciddi bir zorluktur. Harry Potter hayranları için bu LEGO kalesi kesinlikle sahip olunması gereken bir şey.

LEGO Disney Castle

Disney hayranları, Mickey ve Minnie Fare, Donald Duck, Daisy Duck ve Tinkerbell gibi dünyanın en sevilen 5 karakteriyle birlikte gelen ikonik Disney Kalesi'ni sevecekler! Bu kalenin kalabalık olma riski yok, bir kez inşa edildiğinde inanılmaz derecede 60 cm yüksekliğe çıkıyor! Her biri hayallerinizin Disney Kalesi'ni inşa etmenize yardımcı olmak için tasarlanmış 4000'den fazla LEGO oyuncak parçası içerir! Ayrıntı tek kelimeyle inanılmaz ve renkler gerçek kadar güzel.

LEGO Disney Karlar Ülkesi Arendelle Kalesi

İnşa etmesi çok zor olmayan bir Kale isteyen küçük çocuklar için Frozen Arendelle Kalesi, en iyi LEGO Kalesi setlerinden biridir. Anna ve Elsa’nın büyülü maceralarını yeniden yaratın; filmden karakterler ve sevimli detaylarla birlikte geliyor. Bu kale, küçük çocuklar için iyi bir meydan okumadır - 477 parçaya sahiptir ve inşa edildiğinde büyük bir boyuttadır.

LEGO Star Wars Darth Vader’ın Kalesi

LEGO Star Wars Darth Vader's Castle ile Dark Side'a katılın. Bu harika model 1060 parçaya sahiptir ve üretildikten sonra yüksekliği 30 cm yüksektir. Darth Vader figürü ve diğer karakterlerle tamamlanan bazı Star Wars savaş aksiyonları için mükemmeldir. Bu kale, kokpitli bir Tie Advanced Fighter ile birlikte gelir. Darth Vader'ı saldırmak için içeriye koyun veya kalenin mermi atıcısıyla düşman gemilerini sürün. Bir çocuk oyun setine veya yetişkin koleksiyonuna mükemmel bir settir!

LEGO Angry Birds Kral Domuz Kalesi

Doğrudan Angry Birds oyunundan çıkan King Pig's Castle'da bir açılır kapı, spiral yumurta kanalı, dönen kule ve hangar bulunmaktadır. Kırmızı, Kral Domuz ve Şef Domuz dahil 5 figürle tamamlanan ikonik oyunun hayranları için mükemmeldir. Kalenin yüksekliği 16 cm fazladır ve aksesuarlarla ve karmaşık detaylarla dolu. 859 parça ile çocuklar için harika ama yine de bir meydan okuma.