En İyi LEGO Ninjago Setleri

Çocuklar için en iyi LEGO Ninjago setleri koleksiyonumuz en iyi setleri ve karakterleri içeriyor.

Eğlenceli, büyülü ve etkileşimli LEGO Ninjago setleri, çocuklar ve ebeveynleri arasında çok popüler. Popüler TV şovundan uyarlanan çocuklar, kendi elleriyle oluşturdukları renkli bir manzara karşısında ninja savaşlarının dünyasında kaybolacaklar. Çocuklar için en iyi LEGO Ninjago setleri koleksiyonumuz en iyi setleri ve karakterleri içeriyor. Bu setler tek başına veya diğer setlerle birlikte oynanabilir, böylece bu tatil sezonunda çocuklarınız için birini veya tümünü satın alabilirsiniz.

LEGO 71704 NINJAGO Legacy Kai Fighter

LEGO NINJAGO hayranları için, bu kitin tüm parçaları kendi Kai Fighter'ınızı oluşturuyor. Hatta serinin üçüncü sezonundan iki ninja ve iki Ninjoid savaşçı aksiyon figürü içeren dört mini figürle birlikte geliyor. Kai Fighter'da iki yaylı atıcı, ayarlanabilir bir kokpit ve katlanır kanat bulunur.

İmparatorluk Ejderhası 71713

Bu kitin ana çekilişi, ejderhayı kokpit, olası özellikler ve mermi atıcılarla inşa etme şansıdır. Tam set ayrıca, oluşturduğunuz sahneyi doldurmanıza yardımcı olmak için gösteriden Digi Lloyd, Digi Jay ve Unagami gibi üç mini figür içerir.

NINJAGO Skull Sorcerer’s Dragon 71721

Bu Büyücünün Ejderhası seti ayrıca Hero Jay, Hero Nya, Hero Kai, bir çift Uyanmış Savaşçı ve Kafatası Büyücüsü dahil olmak üzere şovdan altı mini figürle birlikte geliyor.

LEGO NINJAGO Zane’nin Mino Yaratığı 71719

Bu LEGO seti, Hero Cole, Hero Zane ve kendi Mino Yaratıklarıyla birlikte gelir. 616 parçalık kit size rakiplerine de verir. Kahramanların kalelerinden savaşabilecekleri Gleck, Geckles ve Ginkle.

LEGO NINJAGO Kai’nin Mech Jet 71707

Prime Empire'dan sahneler yaratmak istediğinizde, Kai’nin Mech Jet’ini yapmak için buna sahip olmanız gerekir. Hatta aynı parçaları kullanarak onu bir oyuncak uçakta yeniden inşa edebilirsiniz! Bir Key-tana ile birlikte Kai ve Richie de dahil olmak üzere mini figürlerle birlikte gelir.

Ateş Taşı Mech 71720

Savaşınız daha büyük bir şeye ihtiyaç duyduğunda, bu kitin NINJAGO Fire Stone mekanizmasını yapmasını isteyeceksiniz. Makine, kokpite iki figür sığdırabilir ve savaş için bir mermi atıcıya sahiptir. 968 parçalık set, Hero Cole, Hero Kai, Hero Nya, Murt ve Moe'dan beş mini figür içerir.

Legacy Thunder Raider 71699

Bu 2'si 1 arada kit size NINJAGO'da her iki dünyanın da en iyisini verir. Legacy Thunder Raider'ı veya bir Ninja Mech'i oluşturmak için kullanabilirsiniz. Silahlı ve kullanıma hazır olan bu kitteki mini figürler arasında Jay, Lloyd, Cole, Overlord ve Overlord için motorlu testere ve Lloyd için gümüş katana bulunan Nindroid Warrior bulunur.