En İyi LEGO Speed Champions Setleri

LEGO Speed Champions, yarış veya otomobil yarış arabalarından esinlenen bir LEGO temasıdır. İşte en iyi LEGO Speed Champions setleri;

LEGO Speed Champions, yarış veya otomobil yarış arabalarından esinlenen bir LEGO temasıdır. İşte en iyi LEGO Speed Champions setleri;

LEGO Mercedes AMG Petronas Formula 1

Daha önce de belirtildiği gibi, LEGO Speed Champions teması yarış arabalarından ilham aldı, bu yüzden bu set onu tasvir ediyor. Adını Mercedes araçtan almasına rağmen sadece Mercedes aracı içermiyor. LEGO 75883, formula 1 yarış aracı içerir.

Bu set, 941 parça ile geliyor. Profesyonellerden oluşan eksiksiz bir ekiple birlikte gelir. Otomobilin sorunsuz çalışmasını sağlayan sürücüler ve ekip, Minifigürlere dahil edilmiştir. Pit garajı işlevsel detaylarla iyi bir şekilde donatılmıştır. Ayrıca yarış öncesi ve sonrası röportajlar için ayarlanabilir bir TV Kamera donanımı ile birlikte gelir. LEGO 75883 size yiyecek satıcıları, koltuklar, büyük bir ekran ve bir podyumla dolu dolu bir yarış günü sunmak için iyi bir şekilde donatılmıştır.

LEGO F14 T ve Scuderia Ferrari Kamyonu

LEGO 75913, 884 parça ile ikinci sırada geliyor. Bu set, büyük bir kamyon ve boyutlandırılmış bir Ferrari içerir. Bu parçaların ikisi de kırmızı renktedir. Bu set, sürücünün stadyuma gelişini tasvir etmektedir. Araba kamyonun içine gizlenmiş olarak sürülür, ardından rampa indirilir ve Ferrari aşağı kayar. Bu set diğer setlerle birlikte kullanılabilir ve LEGO Speed Champions setleriyle diğer insanlara karşı yarışlar düzenleyebilirsiniz. Kamyon, donanımlı Minifigürlere, aksesuar elemanlarına ve aletlere ulaşmak için yana doğru açılabilir. Arabanın tavanı da araca erişmek için kolayca katlanabilir.

LEGO Porsche 919 Hybrid ve 917K Pit Lane

LEGO 75876, 732 parça ile birlikte gelir. Bu set bir pit yoluna sahiptir. Pit şeridinin ne olduğunu bilmiyorsanız, bu sadece takımların garajlarının bulunduğu şerittir. Genellikle yarış pistine bitişiktir. Bu sette bir pit şeridi ve bir Porsche Hybrid bulunuyor. 13 cm uzunluğunda, 3 cm yüksekliğinde ve 3 cm genişliğinde Porsche 919 Hybrid ve aynı boyutta bir Porsche 917K ile birlikte geliyor. Bu iki Porsche arabasını çift amaçlı garajda karşılaştırın ve karşılaştırın. Bu set, heyecan verici bir yarış günü planlamak için tüm unsurlarla birlikte gelir.

LEGO Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO ve Urus ST-X

659 parçaya sahip olan bu set, ticari olarak mevcut olmasa bile bu listede oldukça üst sıralarda yer alıyor. Bu set, Lamborghini model araçların iki kopyasına sahiptir. Lamborghini Huracán Urus ST-X dünyanın ilk SUV yarış otomobili olacağı için koleksiyoncular tarafından merakla bekleniyor. LEGO versiyonu gerçek arabadan önce çıkıyor ve aynı zamanda son derece ucuz.