En İyi LEGO Star Wars Setleri

En büyük LEGO setlerinin ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Yaratıcılığınızın saatlerce akmasını sağlayacak en iyi LEGO Star Wars setlerine göz atıyoruz.

En büyük LEGO setlerinin ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Yaratıcılığınızın saatlerce akmasını sağlayacak en iyi LEGO Star Wars setlerine göz atıyoruz.

LEGO Star Wars The Mandalorian The Razor Crest Building Seti

Artık Mandalorian'dan Razor Crest yıldız gemisinin LEGO modelini yapabilirsiniz. Çift minifigür kokpiti, iki yaylı atıcı, açılan kenarları / erişim rampaları olan bir kargo ambarına ve içinde karbonit ödül unsurlarının yanı sıra bir uyku alanı ve çıkarılabilir kaçış bölmesine sahiptir.

LEGO Star Wars Yeni Bir Umut Tantive IV Yapı Seti

Nihayet, erişilebilir bir iç mekana, devasa motorlara ve çıkarılabilir kaçış bölmelerine sahip 'Star Wars: A New Hope'dan efsanevi, ikonik yıldız gemisi. Set, Bail Organa, Princess Leia, Captain Antilles, C-3PO ve bir Rebel Fleet Trooper'ı ve ayrıca bir R2-D2 droid figürünü içerir.

LEGO Star Wars Episode VIII Kylo Ren'in TIE Fighter

Kylo Ren'in harika TIE savaş gemisi sayesinde bu, 'The Last Jedi'dan en büyük LEGO setlerinden biridir. Elbette, babasını öldürdü. Ve evet, Şeytan İmparatorluğu'ndaki geleceği konusunda biraz çelişkili. Ancak Kylo Ren'in kilitlenme konusunda sahip olduğu bir şey var: Galaksideki en havalı gemi. Elbette tetikle etkinleştirilen yaylı atıcılar var.

LEGO Star Wars Imperial TIE Fighter

Bu, hiç şüphesiz, tüm Star Wars galaksisindeki en dikkate değer gemilerden biridir. 'Solo: Bir Star Wars' hikayesindeki tasarıma dayanan bu film, iki yaylı atıcı ve genç bir Han Solo dahil dört minifigür ile donatılmıştır.

LEGO Star Wars Poe'nun X-Wing Fighter

Bir başka ikonik gemi olan Poe'nun X-wing savaşçısı dört yaylı atıcıya ve açılan kanatlara sahiptir. Ancak Poe Dameron'un görsel olarak çarpıcı siyah-turuncu renk düzeninden geri çekilebilir iniş takımlarına kadar 'Star Wars: The Force Awakens' filmindeki X-wing savaşçısı hakkında beğenilecek çok şey var. Gemiye pilotluk yapmak için bir Poe minifigürü ile birlikte gelir.

LEGO Star Wars Kar Hızı

Snowspeeder ve hızlı bisiklet inşa edildiğinde ve kullanıma hazırken, hiçbir şey çocukları diskli atıcılarını yüklemekten ve Echo Base'in savunmasına koşmaktan alıkoyamaz. Star Wars Rebel pilot kahramanı Wedge Antilles ve bir Snowtrooper minifigürleriyle birlikte gelen bu set, hem Lego hem de Star Wars kahramanları ve kötü adamlarının panteonuna okul öncesi çocuklar için mükemmel bir giriş.