En İyi LEGO Süper Kahramanlar Setleri

Mevcut LEGO koleksiyonları arasında, LEGO Süper Kahraman setleri hediye olarak verebileceğiniz en iyisidir.

LEGO oyun setleri, çocuklarınıza verebileceğiniz en iyi hediyeler arasındadır. Durumun niteliği ne olursa olsun, bu oyuncaklar her zaman onlardan bir gülümseme göreceksiniz. Mevcut LEGO koleksiyonları arasında, LEGO Süper Kahraman setleri hediye olarak verebileceğiniz en iyisidir.

Thor Vs. Hulk: Arena Clash LEGO 76088

Elbette, Hulk ve Thor arkadaştır, ancak bu birbirlerinin sinirlerini bozduklarında aşağı atamayacakları anlamına gelmez; ve bu Thor'dan set: Ragnarok tam da bunu yapacakları yer. Thor veya Hulk'un üst duvardan atlaması ve Hulk Smash'e bir duvar olması için harika bir mekanizma var, her yaştan çocuğun gerçekçi bir oyun oynayacağı bir heyecan.

LEGO Super Heroes 76085 Atlantis Savaşı

Justice League filminin hemen ardından çıkan Aquaman filminin vizyona girmesi ile LEGO seti karşımıza çıktı. Devirip yumruklayabilecekleri baş döndürücü bir kemere ve Süper Jumper'lı bir Parademon'a sahip olan çocuklar, odalarında destansı iyiye karşı kötülük yarışmaları düzenleyebilir.

LEGO Marvel Iron Man: Detroit Steel Strikes

Tony Stark, diğer adıyla Iron Man, alaycılığı ve inanılmaz derecede havalı makineler üretme yeteneği ile tanınır ve şimdi onun mekanizmasını bir araya getirdiğinizde siz de olabilirsiniz. Hareket edebilen kollar, kötü bir elektrikli testere ve hızlı ateş eden silahla kötü adamların hiç şansı kalmayacak. Makine şık bir üstü açılır arabaya dönüşüyor. Set Iron Man dahil 3 figürle geliyor.

Smallville LEGO Superman Savaşı (76003)

Superman'in doğduğu yer olan Smallville, aynı zamanda TV'deki en uzun soluklu programlardan biridir ve şimdi dizideki en sevdiğiniz anlardan bazılarını yeniden yaratabilirsiniz. Yolda yarışıyormuş gibi yapabilecekleri havalı bir arazi aracı ve General Zod'u yenip Kriptonluları kurtarmak için altında kanatları olan ve altında dönen bir top olan bir gemi var.

Marvel Royal Talon Fighter Attack 76100 LEGO Set

Kara Panter hızlı bir şekilde hayranların favorisi haline geldi ve bir kez inşa ettiğinizde aracı da öyle olacak. Panter'in kendisi gibi şık ve etkileyici olan çocuklar, arkadaki füze atıcı ve hapishane hücresi sayesinde Killmonger ve Klaue'yi kolaylıkla alt edebilirler.

LEGO DC Wonder Woman Savaşçı (76075)

Hiç kimse, tüm zamanların en büyük süper kahramanlarından biri olan Wonder Woman'dan daha şiddetli olamaz ve şimdi siz ve çocuklarınız bu set sayesinde onunla savaşabilirsiniz. Steppenwolf'u veya kötülük yapmaya cesaret eden herkesi yenmek için çalışan bir pervane ve atıcılar içeren havalı bir uçağa sahip olan küçük kızlar harika bir rol modeline sahip ve aksiyona girebilirler.