En İyi LEGO Technic Setleri

LEGO Technic, diğer LEGO'larla tamamen uyumlu olmasına rağmen daha karmaşık hareketli modellere izin veren bir LEGO seti serisidir.

LEGO Technic, diğer LEGO'larla tamamen uyumlu olmasına rağmen daha karmaşık hareketli modellere izin veren bir LEGO seti serisidir. Baştan sona yeni başlayanlar için en iyi LEGO Teknik setleri düzenledik.

LEGO Technic Police Pursuit 42091 Yapı Seti

LEGO Technic Police Pursuit 42091 Building Kit, çocuğunuzu Technic serisine tanıtmanın harika bir yoludur. Nispeten az parçası var, ancak yine de harika bir geri çekme hareketi var.

Bittiğinde, araba geri çekilerek ve bırakılarak itilebilir. Bu arabanın polis yönü, memurlar LEGO Şehri'ni rahatsız eden herhangi bir dolandırıcıyı hızla kovalayabildiğinden, oynamayı daha eğlenceli hale getirecek. Ebeveynler bu setin 5 ve 6 yaşlarındaki çocuklarda popüler olduğunu söylüyorlar.

LEGO Technic Getaway Truck 42090 Yapı Seti

LEGO Technic Getaway Truck 42090 Yapı Seti, polis arabası setini mükemmel bir şekilde tamamlar. Bu, alev çıkartmaları ve büyük lastikleriyle baş belası gibi görünen bir canavar kamyon. Polis arabasının peşinden koşması için mükemmeldir.

Kaçış Kamyonu ayrıca geri çekildikten sonra hızla uzaklaşacak, bu da yapım sırasında mühendislik ilkelerinin uygulanmasına yardımcı olacak ve oyunda tonlarca eğlence sağlayacak. Ebeveynler bu setin de sağlam olduğunu bildirdi, ancak bazı çocuklar talimatların bazı kısımlarını anlamakta güçlük çekti. Polis arabanız da varsa, onları parçalara ayırabilir ve üçüncü bir araç yapmak için her ikisinden de parçalar kullanabilirsiniz.

LEGO Technic Rekor Kırıcı

Bir başka geri çekilen araç seti de LEGO Technic Record Breaker. Bu yarış arabası çok şık ve aerodinamiktir. Geri çekebilir ve yakınlaştırmasını izleyebilirsiniz. Diğer bazı LEGO arabalarından daha küçük alanlara sığabilir.

Ebeveynler, çocuklarının bu modelle yarışmaktan ve içinden geçmesi için tüneller inşa etmekten hoşlandıklarını bildirdi. Bu set birkaç yaşında olduğu için, yukarıda listelenen yeni geri çekme setlerinden daha pahalı olabilir. Ancak çocuğunuz gerçekten şık bir geri çekilebilir araba istiyorsa, bu iyi bir seçimdir.

LEGO Technic Sürat Teknesi 42089 Yapım Kiti

Altta gizlenmiş üç tekerleği vardır, böylece çocuğunuz oynamak için yine de zemine veya masaya itebilir. Tekerlekler döndüğünde, motordaki bir piston yukarı aşağı hareket eder ve pervane döner.

Ancak motorun ve pervanenin hareketi, hareket eden tekerleklere bağlı olduğundan, bir teknenin hareketi için çok gerçekçi değildir. Mühendislik uygulamasına harika bir başlangıç ??olan bağlantılar ve dişliler hakkında bilgi verecektir. Bu set, parçalara ayırıp bir deniz uçağı teknesine yeniden inşa edebileceğiniz bir 2'si 1 arada, bence oldukça havalı görünüyor. Bir set 2'si 1 arada olduğunda, bu, iki modelden birini oluşturmak için kutudaki parçaları kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bir setten ikisini birden oluşturamazsınız.