En İyi LOL Bebek Modelleri

Çocuklar, LOL Surprise'ın her şeyi için çıldırıyor. En yeni LOL temalı oyuncakları, oyun setlerini ve hediyeleri inceledik ve çeşitli fiyatlardan en iyi satın alımlarımızı seçtik.

Çocuklar, LOL Surprise'ın her şeyi için çıldırıyor. En yeni LOL bebek temalı oyuncakları, oyun setlerini ve hediyeleri inceledik ve çeşitli fiyatlardan en iyi satın alımlarımızı seçtik.

LOL Sürpriz! Remix Honeylicious Moda Bebeği

Kıyafetler, ayakkabılar ve şapka kutusu ve saç fırçası gibi aksesuarlar da dahil olmak üzere 25 sürprizle gelen 30 cm yüksekliğinde hip-hop'tan ilham alan bir oyuncak bebek. Ambalaj, aslında tam boyutlu plak çalar olarak ikiye katlanır. 3 x LR44 pil gerektirir (dahildir).

LOL Sürpriz! Remix 4'ü 1 Arada Uçak

50 sürpriz içeren ve bir arabaya, kayıt stüdyosuna ve miksaj kabinine dönüşen 62 cm uzunluğunda, 13 cm yüksekliğinde bir plastik uçak. 2 boyun yastığı, 2 uyku maskesi, 2 mikrofon, 2 kulaklık, 2 battaniye, içecek arabası, bilet, tekerlekli valizler ve çalışma lambaları ve sesleri içerir. 6 x AG13 pil gerektirir (dahildir).

LOL Sürpriz! Oyuncak Bebekli Araba-Havuz Coupe

Bir havuz, dans pisti, ayarlanabilir koltuklar ve emniyet kemerleri, açılan eldiven bölmeleri ve çalışma farları bulunan 30 cm yüksekliğinde pembe altın rengi üstü açık bir araba. Aksesuarlar ayrı ayrı paketlenmiş olarak gelir ve 1 Sürpriz içerir! Oyuncak bebek. 3 x AAA pil gerektirir (dahil değildir)

LOL Sürpriz! Deluxe Present Surprise Limited Edition Oyuncak Bebek ve Evcil Hayvan

Pasta şeklinde bir oyuncak bebek standı, sınırlı sayıda üretilmiş bir Sprinkles oyuncak bebeği ve pençeli evcil hayvanı, içindeki kum ve konfeti arasında keşfedilecek kıyafetler ve parti aksesuarları ve büyük bir banyo içeren kurdeleyle bağlanmış bir kutu.

LOL Sürpriz! 8 Sürpriz İle Işıklar Glitter Bebek

12 adet koleksiyonluk LOL Sürprizinden birini içeren 10 cm yüksekliğinde bir top! Hafif Parıltılı bebekler ve bebeğinizdeki gizli bir mesajın "siyah ışık gösterimi" de dahil olmak üzere 8 aksesuar sürprizi. Ayrıca bir renk değişikliği sürprizi için bebeğinizi besleyebilir veya yıkayabilirsiniz.

7 Sürprizli Erkek Serisi 3 Bebek

8 adet 20 cm boyunda erkek bebekten birini içeren sarı bir paket top. Sweet Guy ve Spice'ın kardeşi Spicy Kid de dahil olmak üzere çoğu mevcut kız bebeklerin kardeşidir, ancak Steezy adında toplanacak 1 ultra nadir karakter vardır. Her oyuncak bebek, bir içecek şişesi, gizli mesaj, çıkartmalar, ayakkabılar, kıyafet ve aksesuar dahil olmak üzere açılacak 6 sürprizle birlikte gelir.