En İyi PJ Maskeliler Oyuncakları

PJ maskeliler oyuncakları çok çeşitli ve farklı üreticilerden satın alabilirsiniz.

PJ maskeliler, şu anda ikinci sezonda olan animasyon dizisi nedeniyle büyük popülerlik kazandı. Kahraman olma zamanı, her çocuğun kendi içinde derin bağları olduğu ve bu oyuncaklar suçla mücadelede ortak olabileceği bir slogan. PJ maskeliler oyuncakları çok çeşitli ve farklı üreticilerden satın alabilirsiniz, bu yüzden onlar için çok sayıda kombinasyon ve eklenti var, ancak en iyisi olduğunu düşündüğümüz oyuncakları sizler için derledik;

Kedi Çocuk ve Kedi Arabası

Tüm ekibi taşımak istiyorsanız, bunu bu Catboy oyuncağıyla gelen bir kedi arabası ile yapabilirsiniz. Tümü kostümünü giymiş, güçlü arabasıyla "Kahraman olma zamanı" hayranları onu gördüklerinde tanımlayacaklar. Çocuğunuz arkadaşlarıyla oynayabilir ve tüm takım kötü adamlarla yarışabilir ve günü kurtarabilir.

Deluxe Headquarters

Çocuğunuz arkadaşlarıyla oynayabilir veya tek başına oynayabilir ve bu karargah her şeye sahiptir. Macera zamanı geldiğinde arkadaşlarınızı arayabilir, ekip kurabilirsiniz ve harekete geçmeye hazırsınız.

Wonder Forge

Bu sette 72 kart elde edersiniz, hepsi çocuklar için çok dayanıklı ve parlak renkli. Eşleştirme oyunları onlarca yıldır var ve çocukların hafızalarını geliştirmeleri için harikadır. Kedi Çocuk, Baykuş Kız ve Kertenkele bu kartların üzerindedir ve gerçek bir hayranın oyunu bulduğunda çifti elinde tutarak kazanması kolay olacaktır, en çok çifte sahip olan kişi kazanır.

Catboy Kostümü

Oyuncaklarla oynamaktan bıktıysanız ve bu tam vücut kostümü ile giyinmekten daha kahraman olmak istiyorsanız. Bir Kedi Çocuk olabilirsiniz, sadece oyuncaklarıyla oynamakla kalmazsınız. Yumuşak kumaş 3 yaş ve üzerindeki küçük çocuğunuz için rahattır. Tüm Catboy detaylarına sahip mavi kostüm mükemmel bir hediye. Ayrıca Owlette ve Gekko için kostümler de var, bu yüzden evinizde gerçek bir süper kahraman ekibiniz olabilir.

Banyo Oyuncakları

Bütün herkes bu oyuncak setinde. Suçla mücadele bazen kirli olabilir ve banyo zamanı geldiğinde küçük süper kahramanlarınız bu oyuncakları yanlarında getirebilir. Oyuncaklar suyla doldurulabilir ve bir su akıntısı çekilebilir. Yaklaşık 4 ay kullanılabilir ve yeniden doldurma zamanı geldiğinde, sadece suyun altına koyun ve yeni maceralara yeniden hazırsınız.

Gece Ninja Otobüsü

Gece ninjası harika aracında, oyuncaklarınızı koyabileceğiniz üstü açık bir otobüste, en fazla 3 süper kahramanı ve tekerlekler döndüğünde günü kurtarmaya ya da Night Ninja ile birlikte çalışırsa kaosa neden olur.