En İyi Play-Doh Setleri

En iyi Play-Doh setleri, birçok eğitim avantajının yanı sıra çocuklar için yaratıcı bir sürüm sunar.

En iyi Play-Doh setleri, birçok eğitim avantajının yanı sıra çocuklar için yaratıcı bir sürüm sunar. Öne çıkan modelleme bileşiği, şekiller oluşturmak için hamurları ezerken, üç yaş ve üstü çocukların ince motor becerilerine sahip olmalarına yardımcı olur. Ayrıca hamur, bir tasarımın nasıl uygulanacağını çözerken uzamsal muhakemeye yardımcı olabilir.

Ek olarak, Play-Doh ile oynamak harika bir grup aktivitesidir ve sosyal becerilerin yanı sıra ekip çalışmasını geliştirmeye yardımcı olabilir. Eğitici ve yaratıcı avantajların ötesinde Play-Doh eğlencelidir! Çocuklar midilli veya pizza yapmak istemeseler bile hamuru çekmeyi, bükmeyi, ezmeyi ve sıkmayı severler. Çocuğunuzun ilgisini çekmek için aşağıdaki en iyi Play-Doh setlerine göz atın.

Play-Doh Eğlence Deluxe Seti

Çocuğunuz daha önce hiç Play-Doh deneyimi yaşamamışsa veya ekstra aksesuarlara ihtiyaç duyuyorsa, Play-Doh Eğlence Deluxe set satın alınacak olanıdır! Bu set, 6 Play-Doh rengi ve çok sayıda hayvan şekilli kesici dahil 25'ten fazla aksesuar içerir.

Play-Doh Kurabiye Tasarımı

Küçük çocuğunuz Play-Doh Tatlı kurabiye kreasyonları setiyle lezzetli kurabiyeler yapabilir! 4 farklı çerez kesici ile çocuğunuz kalp, yıldız, kare ve daire şeklinde kurabiyeler yapabilir. Oklava ile eğlenceli desenler bile ekleyebilirler!

Play-Doh Mutfak Kreasyonları Drizzy Dondurma Oyun Seti

Hepimiz dondurma için çığlık atarız! Çocuğunuz, Play-Doh mutfak kreasyonları drizzy dondurma oyun seti ile size çok sayıda dondurma çeşidi sunmaya bayılacak. İlk olarak, dondurma makinesini külahlara ve fincanlara yumuşak servis dondurması dökmek için kullanabilirler. Daha sonra, üstüne şurup ekleyebilirler. Şurup, Play-Doh üzerine serpildiğinde şeker benzeri bir kabuğa dönüşür!

Play-Doh Mutfak Kreasyonları Keyifli Donut Seti

Bu setin tasarımı, kızları erkeklerden biraz daha fazla etkiliyor. Donutlar yapıldıktan sonra, pullarla şekerleme, serpme ve eğlenceli şekiller ekleyin. Donutların görünmesi için en iyi arkadaşlarının kahvesine ihtiyaçları vardır. Bu set, küçük bir kahve fincanı ve tabağıyla bir bistro gibi çalışıyor. Yine de çocuklar, hamurun döndürülmesini setin diğer bölümlerinden daha çok sevecekler. Bol miktarda hayal gücüne sahip eğlenceli bir set. Set küçük çocuklar için zor olabilir, ancak üç ve üstü çocuklar için işe yarar. Renkli donutlar için bir servis tepsisi bile içerir.