Her Yaştan Çocuklar İçin En İyi Oyuncak Kamyonları

En iyi oyuncak kamyonlar, çocukların tekerlek ve hareket etme sevgisine hitap eder.

En iyi oyuncak kamyonlar, çocukların tekerlek ve hareket etme sevgisine hitap eder. Çoğu çocuk durmadan hareket etmek istemediğinden, kamyonlar hareket halindeyken eşya taşıma arzusuna hitap eder. Tüm araştırmayı yaptık ve size zaman kazandırmak için piyasadaki en iyi seçenekleri bulduk.

Bruder 02818 Mack Granit Liebherr Vinçli Kamyon

Bu, çocuğunuzun nesiller boyunca devredebileceği bir oyuncak kamyondur, bu nedenle bu oyuncak, özellikle gerçekçi detaylar sayesinde bir aile yadigarı haline gelebilir.

Yüksek kaliteli ABS plastik, kırılmaz polikarbonat kabin kapısı, sürgülü panel kapısı ve 360 derecelik döner vinç içerir. Oyuncak ses çıkarmazken, kendinizi kızdırmak istiyorsanız bir ışık ve ses modülü satın alabilirsiniz. 4 yaş ve üstü çocuklar için hem iç hem de dış mekan oyunları için harika bir kamyon.

PAW Patrol - Ultimate Rescue İtfaiye Aracı

Bu sadece herhangi bir kamyon değil, hayatınızdaki küçük insanları eğlendirmek için tonlarca eğlenceli özelliğe sahip parlak kırmızı bir kamyon. Çocuklara yangının tehlikelerini ve yıkıcı alevleri ortadan kaldırmak için gereken tüm çalışmaları öğretmek için olağanüstü bir oyuncak.

Oyuncak, 60 cm uzunluğunda uzatılabilir bir merdiven, mini bir itfaiye arabası ve yangınları söndürmek için önde ve arkada su topu fırlatıcıları ile donatılmıştır. Ayrıca bir mini itfaiye arabası, bir gözetleme kabini ve yangına sıkışmış yavruları kurtarmak için çalışan bir pençe kolu içerir. Oyuncak, 2 AAA pil gerektirir ve üç yaş ve üstü çocuklar için en iyisidir.

John Deere 1: 16 Büyük Çiftlik Chevy 3500 Servis Kamyonu

Amacınız çocuğunuzun öğrenebileceği bir oyuncak sağlamaksa, John Deere 1: 16 Big Farm Chevy 3500 Servis Kamyonunu deneyin. Bu, kapıları açılan uzatılabilir bir merdiven servis kutusuyla, kablo hatlarını veya havadaki diğer sorunları düzeltmeye hazır çalışan bir kamyondur. Aynı zamanda çıkarılabilir bir kaynak makinesi, yağlama maddesi paleti ve bir römork için arkada bir çekici kamyon kancası ile birlikte gelir. Bu oyuncak, bu harika kamyon olmadan bir işçinin sorunları çözmek için ihtiyaç duyduğu her şeyi kaldırabilir, taşıyabilir ve saklayabilir.