Learning Resources Türkiye

Learning Resources Türkiye

Avrupa’nın önde gelen eğitim malzemeleri satış firmalarından birisi olan Learning Resources ürünleri Robokids farkı ile Türkiye’de satışta. Özellikle kodlamaya yönelik robotik ürünler ve yeni nesil eğitim sistemi STEM eğitim için hazırlanmış olan STEM eğitim setleri ile Robokids Learning Resources Türkiye için çocuklarımıza ve öğretmenlerimize sınırsız fırsatlar sunuyor.

Learning resources çocuklara saymayı öğreten yazarkasalar, okuma sevgisine ilham veren alfabe bulmacalar, öğrencileri yarına hazırlamak için kodlama robotları olarak karşımıza çıkıyor. Bilim, mühendislik, teknoloji ve matematik öğretmek için STEM eğitim setleri de bir diğer önemli ürün grubu olarak yüzlerce ürün çeşidi ile dünyada vazgeçilmez ürünler olarak gösteriliyor.

Markanın misyonu çocukların öğrenmeyi sevmelerini sağlamak onlarda biliyor ki severek öğrenilen bilgiler diğer bilgilere göre çok daha kalıcı olarak karşımıza çıkıyor. 30 yılı aşkın süredir 80’den fazla ülkede 1.000’den fazla eğitici oyuncak ile dünyada lider firmalardan birisidir.

Sahip oldukları ürün çeşitleri çocukların eğitim becerilerini geliştirmeye ve 21. Yüzyıl becerilerine sahip olmalarına katkıda bulunuyor. Birbirinden farklı ürünler ile farklı çalışmalar gerçekleştirebilen çocuklar hem eğlenecekler hem de öğrenmeye eğlenceli hale getirilecek.

Eğitim oyuncakları hem okullarda eğitim aracı olarak kullanılabilir hem de aileler ile birlikte evlerde oyun ve eğitici ürün olarak kullanılabilir.  Türkiye pazarına Robokids tarafından getirilen ürünler ise özellikle okul öncesi eğitim çağları için Botley, code and go Mouse gibi kodlama robotları, Gears Gears gibi çocuklar için eğlenceli oyuncaklar ve basit makineler gibi harika STEM eğitim setleri.

Sizlerde Learning Resources Türkiye için ürünlere ulaşmak istiyorsanız Robokids’in bu kategorisindeki ürünleri inceleyebilir farklı Learning Resources ürünleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5