LEGO Education Nedir?

LEGO Education, öğrencileri kendi öğrenme süreçlerine aktif olarak dahil eden uygulamalı bir öğrenme yaklaşımına dayanmaktadır.

LEGO Education, öğrencileri kendi öğrenme süreçlerine aktif olarak dahil eden uygulamalı bir öğrenme yaklaşımına dayanmaktadır.

LEGO Education, sorunları yaratıcı bir şekilde çözmek ve başkalarıyla çalışma ve eleştirel düşünmede mükemmel olmak için LEGO tuğlalarını ve dijital araçları kullanır. Bu şekilde çalışarak, temel müfredat kavramları hakkındaki bilgilerini muhafaza etme anlayışlarını ve becerilerini geliştirirler ve bu nedenle okulda ve yüksek riskli testlerde başarılı olurlar. LEGO Education, 35 yıldan uzun süredir konuları sınıfta hayata geçiren ve öğrenmeyi eğlenceli ve etkili hale getiren eğlenceli öğrenme deneyimleri sunmak için öğretmenler ve eğitim uzmanlarıyla birlikte çalışıyor.

LEGO Education çözümleri, öğrencilerin aktif, yaratıcı ve işbirliğine dayalı çözüm arayanlar olmalarını sağlar. Bu şekilde, öğrenme içgüdüleri harekete geçirilir ve öğrenmelerini yeni bağlamlarda uygulamaya motive olurlar, bu da kendi kendilerine yönelik bir öğrenme sürecine girdikleri anlamına gelir.

LEGO® MINDSTORMS® EducationEV3 Temel Seti

LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 Core Set, öğrencilerin yaratıcılık, eleştirel düşünme, işbirliği gibi temel becerileri geliştirmelerine yardımcı olurken, kreasyonlarını tasarlamak, oluşturmak ve programlamak için kaynaklar sağlayarak öğrencilerin ilgisini çeken uygulamalı, müfredatlar arası bir STEM çözümüdür.

LEGO MINDSTORMS EducationEV3 Genişletme Seti

Genişletme Seti, LEGO MINDSTORMS Education EV3 Temel Setini güçlendirmek için çok çeşitli yapısal ve mekanik öğeler içerir. Öğrenciler, ek inşaat programları ve talimatlarla deneyimlerini derinleştirebilirler.

Yaratıcı LEGO DUPLOBrick Seti

Bu yaratıcı LEGO DUPLO Yapım Seti ile çocukların yaratıcılığını özgür bırakın. Sadece genç beyinlerde büyük fikirlere ilham vermekle kalmayacak, aynı zamanda kendi kendini ifade etmeyi teşvik edecek ve inşa ederken, yapı bozarken ve yeniden inşa ederken ince motor becerileri geliştirecektir. Yapı kartları, çocukların sonsuz inşaat eğlencesinin tadını çıkarabilmeleri için destek ve ilham sağlar!

TechMachines

Çocuklarınızı uzman inşaatçılara dönüştürün! Sınıfınızdaki Tech Machines Set ile klasik makineleri inşa ederken aynı zamanda yaratıcılıklarını ortaya çıkarırken, çocukların becerilerini ve problem çözme becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacaksınız.

Animal Bingo

Çocuklar, ortak oyunu keşfedecek, oyun kurallarına uyacak ve oyun kartlarında tasvir edilen renkli hayvan modellerini oluştururken sırayla oynayacaklar. Şekil ve renk tanıma ile meşgul olacaklar, hayvanları eşleştirecek ve sayacaklar ve eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde talimatları izlemeyi öğrenecekler.