LEGO Firması, Tüm Zamanların Şenlikli Klasik Filmi Evde Tek Başına'daki Evi Temel Alan Hayran Tasarımı Seti Ortaya Koyuyor

LEGO Firması, Tüm Zamanların Şenlikli Klasik Filmi Evde Tek Başına'daki Evi Temel Alan Hayran Tasarımı Seti Ortaya Koyuyor

 LEGO Firması, Kevin'in kendi eşyalarına bırakılmasıyla kargaşanın ortaya çıktığı çok sevilen Evde Tek Başına filminden McCallister aile konutunun inanılmaz ayrıntılı bir yeniden canlandırması olan yeni LEGO® Ideas Evde Tek Başına setini oluşturdu.

Şimdi ilk kez tuğla biçiminde olan LEGO Ideas Evde Tek Başına seti, Ukrayna'dan 28 yaşındaki Alex Storozhuk tarafından LEGO Ideas platformuna sunulan bir tasarımdan alınmıştır. Etkileyici 3.955 parça ile aynı zamanda bir LEGO Ideas konseptinden yapılmış en büyük settir.

LEGO Ideas Evde Tek Başına seti anında tanınabilir, büyük McCallister ailesinin evini mükemmel bir şekilde yakalar ve ayrıca bizlere Kevin'in tatil maskaralıklarının hikayesini anlatan özelliklerle doludur. Dış mekânın yanı sıra, iç mekân düzeni filme uygundur ve zemin ve birinci kat, mutfak, bodrum ve çatı katını içinde bulundurur. Yeni bir açma mekanizması, evi tam bir keyif için açar; duvarlar ortadan ayrılarak yana doğru açılır ve iç mekânı tamamen ortaya koyarken, çatı da yukarı doğru açılır. Ayrıca set, LEGO minifigür modelinde filmin ana karakterleriyle birlikte gelir; Kevin, hırsızlar Harry ve Marv, yaşlı adam Marley- ve Kevin'in annesi Kate.