LEGO Hayranları için Hediye Rehberi

LEGO hayranınız varsa, eminiz listede bir şeyler bulabilirsiniz. En küçük LEGO hayranından en büyüğüne kadar fikirlerimiz var!

Hepimiz çocukların LEGO'nun her şeyi sevdiğini biliyoruz, değil mi? Mesele şu ki, LEGO ürünlerini seven sadece çocuklar değil. Hayatınızda bu yıl satın alacağınız bir LEGO hayranınız varsa, eminiz listede bir şeyler bulabilirsiniz. En küçük LEGO hayranından en büyüğüne kadar fikirlerimiz var!

LEGO Dimensions Başlangıç Paketi

Video oyunları her zaman popülerdir çünkü birden fazla kişinin birlikte oynayabileceği bir şeydir. LEGO Dimensions, bu yıl en iyi öğelerden biri ve daha eğlenceli paketler çıktıkça popülerliğinin artacağını biliyoruz. Tüm büyük platformlarda mevcuttur, yani hangisine sahip olursanız olun güzeldir.

LEGO Şekilli Kalıplar

LEGO yapım parçaları ve LEGO adamları gibi şekillendirilmiş bu silikon kalıpları seviyoruz! Boya kalemi, sabun, çikolata, sakızlı şeker ve çok daha fazlasını yapmak için eğlencelidirler!

LEGO DUPLO İlk Yaratıcı Yapım Kutusu

Küçük LEGO hayranınız için DUPLO yapım parçaları harika bir hediye fikridir! Küçükler, büyük kardeşlerinin yaptığı şeyi tam olarak yapmayı severler, ancak henüz küçük tuğlalarda ustalaşamazlar! Bu yaratıcı kutu, küçük çocuğunuzun oynamaya başlaması için ihtiyaç duyduğu her şeydir!

LEGO Star Wars Storm Trooper Saat

Bu saatin ne kadar eğlenceli olduğunu biliyoruz. Çocuklar bunu inşa edebilir ve istedikleri zaman değiştirebilirler. LEGO Star Wars şu anda çok popüler, bu yüzden onu kim sevmez ki?

LEGO Classic Yaratıcı Kutusu

Yaratıcı kutuları seviyoruz çünkü içinde bir fikir kitabı varken, belirlenmiş talimatlar yok. Bunlar, LEGO koleksiyonunuza eklemek ve gerçekten açık uçlu oyun yaratmak için harikadır.