LEGO® NINJAGO®?NUN ONUNCU YILI SÜRPRİZLERİ

LEGO® NINJAGO®’NUN ONUNCU YILI SÜRPRİZLERİ

LEGO Group’un 2011 yılında çıkardığı Ninjago serisi bu yıl onuncu yılını kutluyor. Onuncu yıl vesilesi ile bu harika animasyon serisinin dört yeni versiyonunu daha piyasaya sürdü.  Bu yeni sezon için sahadan bildiğimiz kadarıyla, Lloyd'un kötü karakteri Baş Mammatus ile boğuştuğu 16 bölümlük bir seri olacak. Genç Ninja da bu dört setten ikisine dahil edilmiştir. Bu yeni sezon yapım setleri, 2020 yılının kasım ayında ölen ve serinin orijinal versiyonunda Cole'un sesi olan komedyen Kirby Morrow'a adanıyor. Şimdi setlerin içeriğini biraz inceleyelim.

LEGO® NINJAGO® Lloyd’un Orman Motosikleti (71745) Çocuklar, bu harika yapım seti ile çizgi dizideki aksiyon sahnelerini canlandırırken çok eğlenecekler. İki model bir arada olan setin içinde araçta bulunan 2 mermi atıcı, üzeri açılan bir kokpiti, çalışan süspansiyonlar ve setten ayrılan bir sörf tahtası olarak da kullanılabilen bir planörü bulunur. Çocukların hayal dünyalarını besleyen ve benzersiz bir oyuncak olan Ninja oyun seti, 3 mini figürden oluşur,

LEGO® NINJAGO® Orman Ejderhası (71746)  Bu süper havalı oyun setiyle çocuklar Ninjago dizisindeki nefes kesen sahneleri canlandırarak eğlenceli oyunlar oynayacaklar. Olağanüstü hareketli kanatları, bacakları ve kuyruğu, açılıp kapanan çenesi ile çocukların yaratıcı oyunları için harika bir arkadaş olacaktır.  Ayrıca bunların yanında ninjaların oturtabileceği eyeriyle macera dolu keyifli saatler sizleri bekliyor

LEGO® NINJAGO® , Bekçiler Ormanı (71747) Macera seven ninja hayranları, bu oyun setiyle Ninjago çizgi dizisinden sahneleri canlandırırken harika dakikalar yaşayacaklar. Bu son derece detaylı inanılmaz ninja oyun seti, ejderha ağzı şeklinde bir hapishane, gizli atıcı silahlar ve karakterleri ağaçta asılı bırakan bir tuzakla zenginleştirilerek Ninja hayranlarına diziden sahneler yaşamaları için fırsat sunuyor.

 

LEGO NINJAGO oyuncakları, çocukların ekranlardan uzaklaşarak eğlenceli bir Ninja dünyasına girmelerini sağlar. Burada ejderhalar, robotlar ve tapınaklar gibi fantastik oyuncak koleksiyonu sayesinde pratik hayata dair beceriler kazanabilir ve aynı zamanda hayran oldukları kahramanlarla birlikte karşı savaşabilirler. Böylece saatler sürecek yaratıcı ve heyecanlı oyunlarla hiç sıkılmadan vakit geçirebilirler.