LEGO Robot Kitleri

Burada, doğru satın almayı yapmanıza yardımcı olmak için en iyi LEGO robotlarını, artılarını, eksilerini ve fiyatlarını derledik.

Teknolojinin ve dünyanın en sevilen plastik tuğlalarının bu kombinasyonu hem çocuklar hem de yetişkinler için bir hayalin gerçekleşmesidir. Bu kendi robotunu kendin yap LEGO setlerinden bol miktarda var, ancak buraya seçenekleri daraltmak için geldiniz. Burada, doğru satın almayı yapmanıza yardımcı olmak için en iyi LEGO robotlarını, artılarını, eksilerini ve fiyatlarını derledik.

LEGO Boost Robot Yapı Seti

Bu Boost yapı setinin ne kadar harika olduğunu söyleyemeyiz. Aşağıdaki daha karmaşık setlerden bazılarının aksine, bu tamamen işlevsel robot, yedi yaşındaki çocuklar tarafından oluşturulabilir ve programlanabilir. Vernie robot programlanmış talimatlara göre hareket edecek, dans edecek, gitar çalacak ve hatta evcil kedisiyle etkileşime girecek.

Robotun yanı sıra sette, robot kedi Frankie, bir Guitar4000 veya çok aletli gezici araç gibi Vernie ile etkileşime giren diğer dört çok işlevli model bulunuyor. Set, çocukları basit programlama becerilerini öğrenmeye teşvik ediyor ve ciddi bir yaratıcılığı teşvik ediyor!

LEGO MINDSTORMS EV3

Gördüğümüz en eksiksiz ve gelişmiş LEGO robotu olan EV3 yürüyecek, konuşacak, oyunlar oynayacak ve çeşitli programlanabilir görevleri yerine getirecek. Büyük ölçekli 16 "robot, akıllı bir cihaz kullanılarak programlanabilir ve ayrıca kendi oluşturduğunuz kullanışlı bir uzaktan kumanda kullanılarak da kontrol edilebilir.

Set ayrıca, her biri benzersiz özellikler ve görevler sunan, sağlanan parçalarla inşa edilebilen 17 farklı robotik tasarım için talimatlar içerir. Modellerin oluşturulması veya programlanması hiçbir şekilde basit değildir, bu nedenle bu set on yaşından küçük çocuklar için önerilmez.

LEGO Mindstorms NXT 2.0

LEGO'nun etkileyici Mindstorms robotlarından bir diğeri olan NXT, yapay görme, dokunma ve ses duyularını kullanarak inşaatçılarıyla etkileşime girebilir. Renkleri ayırt edebilir, yolundaki engelleri belirleyebilir ve dokunuşunuzla etkileşime girebilir. NXT'yi programlamak için bir bilgisayar kullanarak, konuşma, kapıları kapatma, düğmelere basma veya bir öğeyi getirme gibi çok sayıda görev ve işlev öğretilebilir.

Set, dört farklı robot oluşturma talimatlarıyla birlikte gelir, ancak aynı parçaları ve yazılımı uygulayan yeni robot tasarımları icat etmek için kendi yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Robotik ustalığınızın sınırı yok!