LEGO® Super Mario? Luigi's Mansion? Setleri ile Yeni, Korkunç ve Eğlenceli Maceraları Keşfedin

LEGO® Super Mario™ Luigi's Mansion™ Setleri ile Yeni, Korkunç ve Eğlenceli Maceraları Keşfedin

LEGO® Super Mario™ hayranları, sevinin! LEGO Firması, popüler LEGO Super Mario evrenine son sürümünü açıkladı; bu sefer hayranlarına tümü ikonik Nintendo serisi Luigi's Mansion™ ile sarılmış üç yeni Genişletme Seti veriyor. Hayranlar, hayranların favorileri King Boo, Polterpup, Bogmire, Toad, Boo ve Luigi's Mansion serisinden daha birçok büyüleyici karakterin yer aldığı, yaratıcı oyunlara örnek vermek için tasarlanmış eğlenceli yeni özelliklerle tanışacak.

Bekleyen bu yeni mücadeleleri hayata aktarmak için Başlangıç ??Kurslarından birinden LEGO® Luigi™ (veya LEGO® Mario™) etkileşimli bir figür kullanın ve kesinlikle ekstralar katacak yeni sürükleyici sesler ve müzik içeren hayalet maceralara hazırlıklı olun. Eğlence ve etkileşim. LEGO Super Mario Luigi'nin Malikanesi Laboratuvarı ve Poltergust Genişletme Seti'nde Poltergust ile uyum sağlayın ve normal bir başlık veya Strobulb aksesuarı takın. Altın Hayaleti yakalamak ve laboratuvardaki makineden bir jeton ödülü toplamak için Poltergust'u etkinleştirmek için düğmeye basın. Profesör E. Gadd ile sohbet etmeyi ve iksirlere göz atmayı unutmayın ama zehirlenmemeye önem verin yoksa panzehire ihtiyaç duyacaksınız!

LEGO Super Mario Luigi'nin Malikane Giriş Yolu Genişletme Setini keşfedin ve Bogmire'ı yenmek için yaratıcı bir yol bulmanız gereken korkunç malikaneye doğru ilerleyin. Polterpup'a vermek için Altın Kemiği bulun ve Boo'ya dikkat edin!