LEGO Unikitty Setleri

Çoğu LEGO hayranı Unikitty'yi The LEGO Movie'den tanıyor, ancak o zamandan beri Cartoon Network'te kendi TV şovunun yanı sıra çeşitli ürünler ve kendi LEGO setlerini de aldı

Çoğu LEGO hayranı Unikitty'yi The LEGO Movie'den tanıyor, ancak o zamandan beri Cartoon Network'te kendi TV şovunun yanı sıra çeşitli ürünler ve kendi LEGO setlerini de aldı. TV şovunun ilk sezonu yıl boyunca Cartoon Network'te yayınlanıyor.

Unikitty'nin The LEGO Movie'deki karakteri hem çocuklar hem de yetişkinler arasında popüler olsa da, TV şovu açıkça çocukları hedefliyor ve yetişkinler için oldukça şaşırtıcı olabilir. Bununla birlikte, LEGO Unikitty setleri yetişkin LEGO hayranlarının ve koleksiyoncularının da ilgisini çektiğinden, gösterinin ne olduğu hakkında en azından temel bir anlayışa sahip olmak iyi bir fikirdir.

Unikitty TV şovunun konusu şu şekildedir: Unikingdom'un hükümdarı olarak Prenses Unikitty'nin kraliyet sorumluluklarıyla dolu yoğun günleri vardır. Çoğunlukla herkesin mutlu olmasını sağlamak ve olumsuzluk krallığından kurtulmakla ilgileniyor, ancak o aşılmaması gereken bir kedi / tek boynuzlu at melezi. Sınırsız enerji ve yaratıcılıkla dolu olsa da, Unikitty, özellikle de birisi kendi küçük kardeşi Puppycorn'u üzüyorsa, pozitif hislerini yayma yolunda bir engel olursa, dikkate alınması gereken bir güçtür. Ayrıca kalede yaşayan Dr. Fox, Hawkodile ve Richard'dır. Tüm bunlara rağmen Unikitty ve arkadaşları, Frown Town'dan Doom Lord Master Frown'un kötü planlarıyla uğraşırken her günün en mutlu ve en yaratıcı olmasını sağlıyor.

41455 LEGO Unikitty Unikingdom Yaratıcı Yapım Kutusu

Dikkate değer bir diğer iyi set ise 41455 LEGO Unikitty Unikingdom Yaratıcı Yapım Kutusu. Temelde, yeniden kullanılabilir bir plastik saklama kabında bir dizi parçaya sahip LEGO Classic tuğla kutuları gibidir. TV dizisinden, biraz daha zor sahne yapılarına ve nihayet Unikitty Kalesi'ne geçen 16 karakterden oluşan basit rehberli yapılar var.

41456 LEGO Unikitty Unikingdom Fairground Fun

LEGO Unikitty koleksiyonundaki en seçkin set, 41456 LEGO Unikitty Unikingdom Fairground Fun'dır. Yeni roller coaster rayları ve arabalar, dönen bir sandalye yolculuğu, birkaç çarpışan araba ve bazı aksesuarlar ile küçük ama çalışan bir hız trenine sahiptir.

LEGO Unikitty setleri bir şekilde LEGO Angry Birds setlerine benzer; garip ama yaratıcı ortamlar ve araçlar, sıradışı görünen karakterler ve çoğunlukla küçük çocuklara hitap eden bir hikaye. Bununla birlikte, eski LEGO hayranları da güzel parçalar, benzersiz renkler, eğlenceli aksesuarlar ve ilginç basılı öğeler için onları kontrol etmek isteyebilir. Tüm setlerde fiyatın çok düşük olması, onları özellikle parça paketleri olarak çekici kılıyor.