Lego Yapım İpuçları

Daha İyi Lego Yapımları Oluşturmak İçin Önemli İpuçları

Size daha iyi LEGO oyuncak kreasyonları oluşturmak için bazı harika ipuçlarından bahsedelim. İşte olağanüstü yapının daha iyi lego kreasyonlarından bazıları;

Renk Üzerine Odaklanın

Bir araba, uzay gemisi veya hayvan yapıyorsanız, doğru renkleri kullanmak tasarımınızın daha profesyonel görünmesini sağlar. Ama unutmayın, sahip olduklarınızla çalışın ve yaratıcı olun. Sınırlı sayıda parçanın sizi geride tutmasına izin vermeyin. Unutmayın, dış katman insanların göreceği her şeydir. Diyelim ki bir kutup ayısı inşa ediyorsunuz, ancak devasa bir beyaz yapınız yok. İçini istediğiniz rengi yapın ve sadece dışını beyaz kaplayın.

Gerçek Dünyaya Bakın

Kreasyonlarınızı bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız? Yeniden yaratılacak nesneleri aramanızı önerir. Cep telefonu veya video oyunu denetleyicisi gibi gerçek boyutta küçük, gerçek dünya nesneleri oluşturun.

Eğrileri Deneyin

Usta bir LEGO oyuncusu olmak için, eğriler oluşturmada ustalaşmanız gerekir. Bu kolay değil, çünkü Lego setleri çoğunlukla kare ve dikdörtgen şeklindedir.

Talimatları Yok Edin (Bazen)

Her zaman talimatlara bağlı kalmayın. Lego'nun tasarladığı setler harika ama aklınızdan geçen şey çok daha havalı olabilir.

Detayları Düşünün

Lego setlerindeki daha sıra dışı parçalar, başka şeyler için yeniden kullanılabilir. Yakından bakarsanız, Minifigure dürbünleri bir damperli kamyonun tepesinde harika havalı kornalar yapar.

Organize Olmak

 Bazı insanlar onları renge göre düzenlemeyi sever, diğerleri boyutlarına göre sıralar ve bazıları da amaç veya şekle göre ayırır. Bunları düzenlemek için hangi parametreyi kullanırsanız kullanın, parçalarınızın iyi saklandığından ve organize edildiğinden emin olun. Bu, daha hızlı ve daha iyi kreasyonlar oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

En İyi Lego Başyapıtlarından Bazılarını Yaratmaya Hazırsınız

Yukarıda belirtildiği gibi ipuçlarının, LEGO oyuncak dünyasında olağanüstü görünümlü başyapıtlar yaratmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Genç oyuncular başlangıçta biraz zor bulabilirler, ancak sonunda her gün doğru parçaları üreterek becerilerini güçlendireceklerdir. Ayrıca akılda tutulması gereken bir ipucu, sevdiğiniz şeyi yaratmanız gerektiğidir, ilginiz o şeye olmalıdır. Kişi ancak tamamen içine girdiklerinde olağanüstü bir şey yaratabilir.