Okul İçin LEGO Duplo Education

LEGO Education ürünleri elbette küçük tuğlaların yolunu koruyor, ancak aynı zamanda tamamen bilim, teknoloji ve matematik alanında pedagojik becerileri öğreniyorlar.

Yapılar, dil ve bilişsel becerilerin geliştirilmesi, çok oyunculu sosyalleşmenin teşvik edilmesi, duyguların keşfedilmesi sayesinde özellikle el-göz koordinasyonu başta olmak üzere beceriler üzerinde çalışın: bu LEGO eğitici ürün yelpazesi, katkıda bulunarak çocuğu eğlendirmek için düşünülmüştür. Bu nedenle, çok sayıda okulun LEGO Education Duplo'yu öğrenmeye destek olarak sınıflara getirmeyi seçmesi bir tesadüf değildir.

LEGO, okullara bir kerede eğlenceli ve eğitici bir destek sunmak için yıllardır eğitimciler ve eğitim profesyonelleri ile işbirliği içinde çalışmaktadır. LEGO Education ürünleri elbette küçük tuğlaların yolunu koruyor, ancak aynı zamanda tamamen bilim, teknoloji ve matematik alanında pedagojik becerileri öğreniyorlar.

LEGO Duplo Ürünlerine İlişkin Bazı Örnekler

Tüm çocuklar farklı olduğu ve aynı ilgi alanlarına veya arzularına sahip olmadığı için LEGO Duplo, çocuklara yönelik ürünlerini çeşitlendirmek için elinden geleni yaptı. Bu nedenle, çok çeşitli olanaklar sunar ancak kalite, dayanıklılık ve güvenlik konusunda her zaman aynı endişeye sahiptir. İşte LEGO Duplo ürünlerine ilişkin bazı örnekler.

XL LEGO Duplo

LEGO'nun eğitim evrenine girmek için ideal bir set. LEGO Duplo XL tuğla kutusu, tuğlalar, çeşitli şekiller ve karakterler dahil 550'den fazla unsurla çocukların birlikte renkli dünyalar inşa etmelerine olanak tanır.

LEGO Duplo'nun Matematik Treni

İşte ana okullarının sınıfları için ideal olan LEGO'nun iyi bir eğitim örneğidir. 18 aylıktan itibaren çocuklar için bağlanan LEGO Matematik Treni, matematiğin temellerini basit sayma, toplama, çıkarma ve problemlerin çözümünü eğlenceli ve sezgisel bir şekilde öğrenmenize olanak tanır.

Set, bir lokomotif ve vagonları, rayları, numaralı tuğlaları ve karakterleri ve basit tuğlaları içerir. 3 aktivite kartıyla tamamlanır. Çocuklar tuğlalarla oynayarak dizileri ve koleksiyonları yeniden üretmeyi, saymayı öğrenirler.