Ricky Zoom Oyunu

Ricky Zoom setleri birçok çocuğa hitap ediyor. Bu motosiklet oyuncakları çocuklarınız bayılacak. İşte Ricky Zoom oyuncaklar hakkında incelememiz.

Ricky Zoom setleri birçok çocuğa hitap ediyor. Bu motosiklet oyuncakları çocuklarınız bayılacak. İşte Ricky Zoom oyuncaklar hakkında incelememiz.

Ricky's House Oyun Seti

Bu aksiyon dolu oyun setiyle Wheelford'u Ricky Zoom hayranınızın evine getirin! Ricky’nin evi şovun merkezindedir ve bu oyun seti, yaratıcı oyunu harekete geçirmek için bolca eğlenceye sahiptir.

Oyuncak motosikletlerin yuvarlanması için birden fazla rampa, bir lastik kontrol istasyonu ve bir yerden kata inmek için bir asansör vardır. Ancak eğlence burada bitmiyor! Ricky’nin evi aynı zamanda Wheelford Kurtarma Merkezi ve yukarısı dönen gözetleme platformudur.

Bir kat aşağıda, katlanabilen Gear-Up Rescue Station bu oyuncak motoru birlikte verilen aksesuarları saklamak ve harekete geçmeye hazırlanmak için kullanışlı bir yer sağlar. Hatta çocukların kimlerin kurtarılmaya ihtiyacı olduğunu bulmaları için etrafı taramalarına izin veren bir teleskop bile var! Tüm bunlar ve keşfedilecek çok daha fazlasıyla, Ricky ve Bike Buddies'in yaşayabileceği maceraların sınırı yok. Oyun seti, kendi özel Ricky Zoom motor ve küçük kız kardeşi Toot'u içerir.

Ricky Zoom Aile Paketi

Bu zoomtastic sette Ricky Zoom, kız kardeş Toot, Anne Helen ve Baba Hank yer alıyor. Tüm kurtarma motor ailesi pakette bir araya geliyor ve yaratıcı oyunu canlandırmaya hazırlar.

Ustalıkla tasarlanmış lastikleri ile durduklarında sabit durmakta sorun yaşamazlar ve ön tekerlekleri, onları işaret ettiğiniz yerde sola ve sağa yönlendirmelerini sağlayan mafsallı hareketlere sahiptir. Diğer çoklu paketlerde bulamayacağınız tasarımları içerir.

Çocuklar Ricky Zoom Oyuncakları Hakkında Ne Düşünüyor?

Çocuklar Ricky Zoom oyuncaklarını açmaya bayılır ve ben onunla birlikte gelen çıkartmalarla hemen onlarla oynamaya başlarlar.

Çocuklar arkadaşlarıyla Ricky Zoom Playhouse oynamaktan gerçekten zevk alıyor. Genellikle çocuklar birlikte eğlenemezler, oyuncakları pek paylaşmazlar. Aile paketinde oyun evinde de kullanmak için çok sayıda araç var ve sonuçta, bu, tüm Ricky Zoom hayranları ve genel olarak araç hayranları için harika bir oyuncak.