STEM Oyun ve Oyuncakları

STEM oyuncakları son yıllarda biraz trend haline geldi, çünkü giderek daha fazla ebeveyn, bilim ve teknolojiye olan her şeyi sevmeyi teşvik eden havalı oyuncakların değerini görüyor.

STEM (bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik) oyuncakları son yıllarda biraz trend haline geldi, çünkü giderek daha fazla ebeveyn, bilim ve teknolojiye olan her şeyi sevmeyi teşvik eden havalı oyuncakların değerini görüyor. Ve bulabildiğiniz tek şeyin garip ev bilimi kiti olduğu günler geçti; şimdi STEM şemsiyesi altına giren bir sürü oyuncak var ve birçoğu oynamak için harika.

GraviTrax Başlangıç Seti

Hızlı bir şekilde süper havalı görünümlü çok seviyeli pistler inşa edebileceğiniz, çok sayıda 'yerçekimi küresi' kurabileceğiniz ve bunların üzerinde yarışabileceğiniz ve farklı yükseklik ve açılarla deneyebileceğiniz 120 parçalı yapı setidir. Talimatlar, görevler ve izlenecek plan izlerinin yanı sıra daha karmaşık parkurlar tasarlayabileceğiniz ve parkuru topun perspektifinden görüntüleyebileceğiniz bir GraviTrax uygulamasına erişim içerir. Pil gerektirmez.

Meccano Formula 1 Ferrari

İkonik F1 Ferrari'nin kendi modelinizi (5cm x 32cm x 19cm) oluşturduğunuz 325 parçalı bir kit. Aletler ve talimat kitapçığı ile birlikte gelir.

Magformers Wow Seti

16 parçalı manyetik üçgenler, kareler ve akslar / tekerleklerden oluşan bir set, her türden farklı şekilli araçlar yapmak için birçok şekilde birleştirilebilir. Bir kitapçık ile birlikte gelir.

LEGO Boost Yaratıcı Araç Kutusu

Vernie the Robot, Frankie the Cat ve Guitar d(pitch bend ve ses efektleriyle) dahil olmak üzere 5 adet iyi boyutlu (14cm ila 27cm) çok işlevli modeli oluşturup kodlayabileceğiniz 847 parçalık bir set. Ardından kreasyonlarınıza hayat vermek için LEGO Boost uygulamasını indirirsiniz. LEGO Move Hub, Etkileşimli Motor, Renk ve Mesafe Sensörü ve talimatlarla birlikte gelir.

Smart Lab Squishy İnsan Vücudu

Cımbızla çıkarabileceğiniz, ölçüye uygun kemikler, kaslar ve yumuşacık organlara sahip 30 cm yüksekliğinde bir oyuncak iskelet. Bir sehpa, bir organ çıkaran poster ve 24 sayfalık bir 'laboratuvar kılavuzu' ile birlikte gelir.