Sylvanian Families Kasaba Serisi

Sade güzellikte yeni Sylvanian Families Town Serisini gören var mı? Sylvanian Ailesi oyuncakları bir yatırımdır, uzun bir çocukluk dönemi için çok idealdir.

Sade güzellikte yeni Sylvanian Families Town Serisini gören var mı? Sylvanian Ailesi oyuncakları bir yatırımdır, uzun bir çocukluk dönemi için çok idealdir.

Sylvanian Aileleri Kasaba Serisi

Sylvanian Aileleri Kasabası Serisi, kendi şehrinizi oluşturmak için birçok şekilde bağlayabileceğiniz bir bina seçkisidir. Herkesin alışveriş ve eğlence dolu bir gün geçirmek için gittiği ve içinden geçen bir tramvayın olduğu bir şehirdir, bu nedenle hayal gücü için harika, çünkü çocukların bir hikayeyi başlatması için yeterince ilişkilendirilebilir.

Binalar stil açısından daha zarif ve renkler çok güzeldir. Binaların dışında oturup karakterleri şehir içinde taşımak için satın alabileceğiniz tramvay boyunca bir gezinti var. Serideki en büyük parça, kasaba için bir köşe taşı olan ve kesinlikle güzel bir bina olan Grand Department mağazasıdır.

Her binanın ayrıntıları o kadar karmaşık, geçmişte sahip olduğumuz binalardan çok daha sofistike, binalar ve karakterlerle birlikte gelen aksesuarlar da çok hoş. Büyük kız kardeşlerin deneyebileceği çok sayıda kıyafet ve çanta var.

Kasaba Serisi Karakterler

Bu setin arkasındaki hikaye, şehirdeki hayali işlere ve heyecan verici yoğun yaşamlara sahip olan ablaların hikayesidir. Mevcut bulduğunuz bina türleri, yüksek hayatı yaşayan bu ikisine uyuyor ve kostümleri de çok güzel. Stella kasabanın ana karakterlerinden biridir ve kıyafet tasarımcısı olarak çalışmaktadır. Kız kardeşi de kasabada yaşıyor.

Kasaba Serisini Bağlamak

Kasabanızı inşa etmenin pek çok yolu var, tüm parçalar ve binalar çeşitli şekillerde birbirine bağlanıyor. Tüm binaların benzer şekil ve büyüklükte olması, yan yana olduğu kadar üst üste yığılabileceği anlamına gelir ve elbette farklı binalar da çeşitli amaçlar için kullanılabilir.

Kremalı Gelato Dükkanı

Creamy Gelato mağazasına test etme şansı verildi ve güzel bir bina olmanın yanı sıra içinde harika oyun parçaları vardı. Kepçe, külahlar ve dondurma içeren dondurma kamerası, tezgahtan bir külah içine alınabilecek!