Twin Robotik Sanat Seti

Twin Science, çocuklar için bilim kitleri tasarlayan bir STK olan Young Guru Academy tarafından kurulmuş bir eğitim teknolojisi başlangıcıdır.

Twin Science, çocuklar için bilim kitleri tasarlayan bir STK olan Young Guru Academy tarafından kurulmuş bir eğitim teknolojisi başlangıcıdır. Bu kitler, çocukların merakını uyandırmak, hayal gücünü teşvik etmek ve erken yaşlardan itibaren bilime ilgi uyandırmak için tasarlanmıştır.

Robotik Sanat Seti

Bu, kurulumu son derece kolay olan giriş niteliğinde bir bilim setidir. İnşa etmek için ihtiyacınız olan her şeyi ve harika sanat eserleri yaratmak için üzerine kağıt parçaları yerleştirebileceğiniz bir platform içerir. Kitin Robotik öğeleri, LEGO ile uyumlu modüller kullanılarak yapılmıştır, böylece bir LEGO tasarımına kolayca dahil edilebilirler. Kit bir tane sağlamadığından motora güç sağlamak için 9V'luk bir pil satın almanız gerekir.

Renk Deneyleri

Sanat eserlerinizi yaratmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm gereçlerin yanı sıra, kiti kullanarak gerçekleştirebileceğiniz deneylerle dolu bir rehber kitap bulunmaktadır. Fasulye kitabı birlikte çalıştı ve sırayla renklerle farklı deneyler yaptık. Bizi en çok şaşırtan şey, filtre kağıdına siyah çekip dönerken üzerine su damlattığınızda olan şeydi. Size ne olacağını söylemeyeceğimiz çünkü bu sürprizi mahveder.

Yaratıcı Olmak

Robotik Sanat Kiti, dört şişe parlak renkli boya ve keçeli kalemler ile birlikte beyaz kağıt diskler ve filtre kağıtlarıyla birlikte gelir. Boyaları püskürtmek ve kalem kullanmak hepimiz çok eğlendik. Yine de bir uyarı, boya kağıdın kenarından uçuyor, bu yüzden boyanın giysilerimizi ve mobilyalarımızı kaplamasını önlemek için motorumuzu karton kutunun içine yapıştırmanızı tavsiye ederiz.

Mevcut COVID-19 durumu nedeniyle okulların kapanmasının bir sonucu olarak, Twin Science ailelerin çocuklarının öğrenme ve gelişim sürecini sürdürmenin yollarını bulmaya çalıştıklarının farkındadır. Onlara yardımcı olmak için Twin Science, bu dönem boyunca küresel olarak farklı dillerde birinci sınıf kodlama ve bilim derslerini ücretsiz olarak çevrimiçi olarak sunuyor. Bu sınıflar, eğlenceli bilim uygulamaları olan Twing ile ilgileniyor. Dünya çapında 50.000'den fazla öğrenci dersleri izledi ve 10.000 öğrenci uygulamayı bir hafta içinde eğlenceli bilim yarışmaları oluşturmak için kullanmaya başladı.