Yeni Başlayanlar İçin En İyi 3D Yazıcılar

Yeni başlayanlar için en iyi 3D yazıcıyı mı arıyorsunuz? Bugün piyasadaki en yeni başlayanlar için uygun 3D printer için yazımıza göz atın.

Yeni başlayanlar için en iyi 3D yazıcıyı mı arıyorsunuz? Bugün piyasadaki en yeni başlayanlar için uygun 3D printer için yazımıza göz atın. İşte yeni başlayanların tercihe göre değil fiyata göre sıralanarak doğru şekilde başlamasına yardımcı olacak en iyi 3D yazıcılar hakkındaki görüşümüz.

Monoprice Mp Voxel 3D Yazıcı

Monoprice Voxel, iyi sonuçlar veren kompakt ancak özelliklerle dolu ve iyi tasarlanmış bir makinedir, yeni başlayanlar ve 3D baskıya yeni başlayanlar için mükemmeldir.

Anycubic i3 Mega

Anycubic i3 Mega, kullanıcı dostu bir tasarımı bütçe dostu bir fiyatla birleştirir. Başlıca avantajları kullanım kolaylığı ve baskı kalitesidir. Ama belki de i3 Mega'nın USP'si ısıtılmış Anycubic Ultrabase yatağıdır - baskılara üstün yapışma sağlar.

Creality Ender 3 Pro

Creality Ender 3 Pro piyasaya çıktığından bu yana, rekabetçi fiyatı, baskı kalitesi ve yükseltilebilirliği ile övgü topladı. 220 x 220 x 250 mm'lik bir yapı hacmi ve esnek bir baskı tablası ile Ender 3 Pro, becerilerinizin yanı sıra makineyi geliştirmek için alanla birlikte, yazdırabilecekleriniz konusunda birçok olasılıkla affedici bir deneyim sunar. Bu makineyi daha da geliştirebilecek çeşitli Creality Ender 3 (Pro) yükseltmeleri ve modları vardır.

FlashForge Finder

Flashforge Finder'ın kullanımı kolaydır, güvenilirdir ve ilk bir 3D yazıcı için neredeyse tüm temelleri kapsar. Finder, tamamen monte edilmiş ve neredeyse çalışmaya hazır olarak gelir. Ayrıca, fiyatı açısından alışılmadık bir özellik olan WiFi bağlantısına bile sahiptir. Kolay kurulum ve kullanım, kablosuz yazdırma deneyimi yükseltir ve Finder'ın güvenilir bir şekilde kaliteli baskılar üretebilmesi gerçeğini tamamlar.

Original Prusa Mini

Orijinal Prusa Mini ile Çek merkezli bir üründür. Original Prusa Mini kendinden montajlı bir kit olarak geliyor ve 180 x 180 x 180 mm orta büyüklükte bir baskı hacmine sahip.

Creality Ender 5 Pro

Ender 5 Pro, halkın en çok sevdiği tüm özellikleri, daha küçük Ender 3 serisinden, bazı mekanik geliştirmeleri içeren daha büyük bir çerçeveye sığdıran, zaten çok beğenilen Ender 5'in yükseltilmiş sürümüdür. Ender 5 Pro, Capricorn Bowden tüpü, çıkarılabilir bir manyetik baskı yatağı, yetenekli ana kart ve fısıltı sessiz step motor sürücüleri gibi üstün özelliklere sahiptir.