Creality CR-6 SE - 3D Yazıcı

 

Creality tüm Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de en çok satan 3d yazıcı markası olmaya devam ediyor. Creality CR-6 SE- 3D Yazıcı Creality markasının en çok satan yazıcılarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Uygun fiyat ve mükemmel performansa sahip olmasından dolayı çok tercih edilen yazıcı olmaya başarmıştır. Elektrik kesintilerinde tekrar baskıya devam edebilir ve sorunsuzca baskı alabilirsiniz. Kolay ayarlanabilir tabla sayesinde, çıktısını alacağınız 3D Modelin daha kaliteli ve hassas bir şekilde çıkması için ayarlamalar yapabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan cihazımız başlangıçtan itibaren 5 dakikada ısınabilmekte ve baskıya hazır hale gelmektedir. Cihazımız demonte olarak gelmektedir ve kolayca kurulabilmektedir. İstediğiniz modeli, istediğiniz renk filament ile basın ve sergileyin! Artık, 3D Baskı almak lüks değil. Sizde bu uygun fiyatlı cihazımız ile harika baskılar alabilirsiniz. Ürünü ayrıntılarıyla birlikte inceleyin ve hemen sipariş verin. Aynı gün kargo ve satış sonrası desteği ile Robokids kalitesini yaşayın.

Creality CR-6 SE ile ENDER 3 V2 arasındaki farklar ile ilgili yazımızı incelemek için tıklayınız.

CR-6 SE, bir zamanlama kayışı ile çift Z eksenine sahiptir; bu, CR-6 SE'nin daha yüksek hareket kararlılığına ve dengesine sahip olacağı anlamına gelmektedir.CR-6 SE'nin baskı boyutu 235x235x250mm olarak karşımıza çıkıyor.

Creality CR-6 SE 3d yazıcı, Creality'nin kitle fonlaması yoluyla finanse ettiği ilk yazıcı olarak karşımıza çıkıyorç.  En son sürüm ürün olan CR-6 SE, STM32F103RET6 yonga setli sessiz Trinamic denetleyicisi ve sessiz soğutma fanları sayesinde gerçekten oldukça sessiz çalışarak baskı alabileceğiniz bir yazıcı.

Çoğunlukla, doğru 3D baskı, düzleştirilmiş bir yatağın sonucudur. Ancak bu genellikle zor bir hedeftir, çünkü çoğu 3D yazıcı nozül tıkanması, zayıf yapışma ve genellikle baskı kalitesinden ödün veren seviyesiz ilişkili sorunlar sergileyecektir. Creality CR-6 SE 3d yazıcı ise bu konuda tam tersini sunar. Yenilikçi, gerçek dengelemesiz Teknolojiye sahip olan bu, her zaman yüksek doğrulukta sonuçlara güvenmenizi sağlayan bir 3D Yazıcıdır. Nozulla ilgili değiştirme sorunlarından asla yaratıcılığınızı ve üretkenliğinizi etkilemeyin.

 

 

Teknik Özellikler

Baskı Hacmi: 235 x 235 x 250 mm
Besleme Sistemi: Uzaktan Besleme
Baskı Kafası: Tek Kafa
Nozzle Boyutu: 0,4 mm
Maks. Nozzle Sıcaklığı: 260°C
Maks. Baskı Yatağı Sıcaklığı: 110°C
Baskı Yatağı Malzemesi: Cam
Çerçeve: Alüminyum
Yatak Kalibrasyonu: Otomatik
Bağlantı: SD kart
Elektrik Kesilince Devam Edebilme: Evet
Filament Sensörü: Var
Kamera: Yok
Filament Çapı: 1,75 mm
Desteklenen Filamentler: PLA, ABS, PETG, Esnek Filament


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4